Kategorie: / Budownictwo / Dom i ogród / Handel / Usługi

AKUSTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o AKUSTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
5 / 5 2018-11-02

Przedsiębiorstwo "AKUSTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" udowodniło swoją doskonałą organizację oraz profesjonalizm personelu, co czyni je godnym polecenia jako wiarygodny partner przy kolejnych projektach.

5 / 5 2018-11-02

Firma o nazwie "AKUSTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" zaprezentowała się jako doskonale zorganizowana i profesjonalna, dzięki zaangażowaniu swojego personelu. Z całą pewnością jest godna polecenia jako wiarygodny partner do realizacji kolejnych zleceń.

5 / 5 2018-04-12

Przedsiębiorstwo o nazwie "AKUSTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" wykazało się doskonałą organizacją i profesjonalizmem swojego zespołu, jest godne polecenia jako wiarygodny partner przy realizacji przyszłych zleceń.

5 / 5 2018-04-12

Firma o nazwie "AKUSTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" udowodniła, że posiada świetną organizację i jej załoga jest profesjonalna. Jest to godna zaufania firma, którą można polecić jako niezawodnego partnera do realizacji kolejnych zleceń.

5 / 5 2018-02-13

Przedsiębiorstwo o nazwie "AKUSTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" udowodniło swoje umiejętności jako dobrze zorganizowana firma z profesjonalną załogą. Zasługują oni na rekomendację jako godny zaufania partner do realizacji przyszłych zleceń.

5 / 5 2018-02-13

Firma o nazwie "AKUSTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" zaprezentowała się jako dobrze zorganizowane przedsiębiorstwo o profesjonalnej załodze, co czyni ją godną polecenia jako wiarygodnego partnera przy realizacji kolejnych zleceń.

Rzetelne opinie o AKUSTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

AKUSTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba
WROCŁAW

WWW
http://akusta.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48507083263

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie