Kategorie: / Nieruchomości

BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI WILLA JOLANTA PIETKIEWICZ Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI WILLA JOLANTA
PIETKIEWICZ
5 / 5 2022-11-22

Recenzuję tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie zostaną one wycenzurowane lub usunięte. Moje komentarze pojawiają się tutaj natychmiast po wysłaniu, bez względu na zawartość. Nie boję się napisać negatywnej opinii nawet o potężnym przedsiębiorstwie. Adresat nie odstrasza mnie i szanuję to.

5 / 5 2022-11-04

Tylko wtedy publikuję recenzje i czytam na platformie, gdy jestem pewna, że ich twórcy nie będą ich zmieniać lub usuwać. Moje opinie są widoczne dla innych użytkowników od razu po ich napisaniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą małych firm czy dużych korporacji. Podziwiam to, że nie poddajecie się manipulacji i szanuję tę postawę.

5 / 5 2021-11-28

Bardzo się cieszę, że mogę pomóc innym ludziom w dokonaniu dobrego zakupu, zamówieniu odpowiedniej usługi czy wyborze wiarygodnego partnera do inwestycji. Co dla mnie jest ogromnym plusem tego portalu, to brak cenzurowania komentarzy. Opinie są umieszczane na stronie bez żadnych opóźnień i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-08-03

Tutaj można znaleźć opinie dotyczące zarówno międzynarodowych korporacji, jak i małych lokalnych firm. Przed każdym zakupem w nowym miejscu niemal zawsze sprawdzam tu opinie i nigdy nie byłem rozczarowany. Jestem wdzięczny za powstanie takich platform.

5 / 5 2021-08-03

W tej witrynie można znaleźć recenzje zarówno o międzynarodowych korporacjach, jak i o lokalnych przedsiębiorstwach z mojej okolicy. Zawsze przed zakupem czegoś w nowym miejscu zaglądam tutaj i do tej pory jeszcze się nie zawiodłem. To świetne, że powstają takie strony.

5 / 5 2018-12-10

Sprzedawaliśmy mieszkanie przez biuro,jesteśmy bardzo zadowolenie ze współpracy z nim. Firma przyprowadziła sporo Klientów. Gorąco polecamy!

2017-10-31

baza ofert nieaktualna , sztuka dla sztuki, ważne aby długa uwagi o konkretnych przypadkach nie przynoszą efektu ,

2017-07-14

Trazakcja przebiegła bezproblemowo. Pracownicy zadbali o każdy szczegół, nie musieliśmy martwić się o nic.

Rzetelne opinie o BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI WILLA JOLANTA PIETKIEWICZ

BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI WILLA JOLANTA PIETKIEWICZ

Siedziba
Legnica

WWW
http://www.willa.legnica.pl

Email
[email protected]

Telefon
602 844 717

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie