Kategorie: / Nieruchomości

BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI WILLA JOLANTA PIETKIEWICZ Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI WILLA JOLANTA
PIETKIEWICZ
5 / 5 2022-11-22

Sprawdzam i piszę recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one ocenzurowane czy nawet usunięte przez moderatora serwisu. W tym miejscu wszystkie moje komentarze pojawiają się praktycznie natychmiast po wysłaniu, bez względu na to, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą niewielkiej firmy, czy potężnego monopolisty. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to szanuję.

5 / 5 2022-11-04

Czytam i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one skorygowane czy nawet wykasowane przez właściciela platformy. Na tej platformie wszystkie moje opinie stają się widoczne dla czytających praktycznie natychmiast po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą lokalnej firemki, czy znanej korpo. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I takie coś szanuję.

5 / 5 2021-11-28

Miło, że mam szansę pomóc innym ludziom w zakupie jakościowego towaru, zamówieniu optymalnej usługi czy w wyborze naprawdę godnego zaufania partnera w inwestycji. Ogromnym atutem tego portalu jest, jak dla mnie, brak cenzurowania komentarzy. Opinia zostaje bez zbędnej zwłoki zamieszczona na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-08-03

Znajdują się tu opinie zarówno o globalnych firmach, jak i o niewielkich biznesach z moich okolic. Niemal zawsze tu zaglądam przed zakupem jakiegoś towaru w nowym miejscu i dotąd się nie zawiodłem. Dobrze, że powstają takie serwisy.

5 / 5 2018-12-10

Sprzedawaliśmy mieszkanie przez biuro,jesteśmy bardzo zadowolenie ze współpracy z nim. Firma przyprowadziła sporo Klientów. Gorąco polecamy!

2017-10-31

baza ofert nieaktualna , sztuka dla sztuki, ważne aby długa uwagi o konkretnych przypadkach nie przynoszą efektu ,

2017-07-14

Trazakcja przebiegła bezproblemowo. Pracownicy zadbali o każdy szczegół, nie musieliśmy martwić się o nic.

Rzetelne opinie o BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI WILLA JOLANTA PIETKIEWICZ

BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI WILLA JOLANTA PIETKIEWICZ

Siedziba
Legnica

WWW
http://www.willa.legnica.pl

Email
[email protected]

Telefon
602 844 717

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie