Kategorie: / Biuro / Doradztwo i konsulting / Instytucje i urzędy / Prawo / Usługi

CEL-MAR Maria Kropisz Jan Kropisz Małgorzata Jędrzejczyk Artur Kropisz Spółka Jawna Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o CEL-MAR Maria Kropisz Jan Kropisz Małgorzata
Jędrzejczyk Artur Kropisz Spółka Jawna
5 / 5 2021-09-12

Nie tylko wystawiam recenzje dotyczące produktów i usług tutaj. Często również sprawdzam opinie innych. Dzięki waszemu wsparciu uniknąłem już przynajmniej kilku złych transakcji z nieuczciwymi sprzedawcami. Zamiast tego, udało mi się znaleźć naprawdę godną zaufania markę, której pozostaję wiernym klientem przez cały czas. Cieszę się, że jesteście tutaj dostępni.

5 / 5 2021-05-08

Z pewnością każdy wie, że sprzedawcy oraz politycy bardzo często obiecują wiele rzeczy, lecz realizacja tych obietnic często bywa nieco mniej atrakcyjna w praktyce. Dlatego też uważam, że bardzo pozytywnie należy ocenić istnienie stron internetowych, które kładą nacisk na konsumentów. Dzięki nim nowoczesne przedsiębiorstwa mogą zademonstrować swoje wartości oraz dowiedzieć się, na których obszarach trzeba popracować. Z kolei nieuczciwi przedsiębiorcy zostają pozbawiani pieniędzy, zanikają ich renoma oraz następuje utrata klientów. To wspaniała inicjatywa!

5 / 5 2018-03-17

Zakupiony w Państwa firmie konwerter sprawdza się w 100%. Jestem zadowolony z dokonanego zakupu. Plusem jest zasilanie z gniazda USB.

5 / 5 2018-01-05

Ekspresowa realizacja zamówień i natychmiastowa reakcja na wszelkie pytania. Polecamy firmę CEL-MAR jako rzetelnego kontrahenta.

Rzetelne opinie o CEL-MAR Maria Kropisz Jan Kropisz Małgorzata Jędrzejczyk Artur Kropisz Spółka Jawna

CEL-MAR Maria Kropisz Jan Kropisz Małgorzata Jędrzejczyk Artur Kropisz Spółka Jawna

Siedziba
Kielce

WWW
http://www.cel-mar.com.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48413620640

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie