Kategorie: / Poligrafia i wydawnictwo / Reklama i Marketing / Usługi

DEPARTAMENT DRUKU S.C.DANIEL PIĄTKOWSKI SŁAWOMIR KLĘCZAR Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DEPARTAMENT DRUKU S.C.DANIEL PIĄTKOWSKI
SŁAWOMIR KLĘCZAR
5 / 5 2022-08-19

Nie tylko oceniam produkty i usługi tutaj, ale również często je testuję. Dzięki waszym opiniami, kilka razy udało mi się uniknąć współpracy z nieuczciwymi sprzedawcami. Zamiast tego, wybrałem godne zaufania przedsiębiorstwo, którego jestem wiernym klientem od dłuższego czasu. Cieszę się, że jesteście tutaj.

5 / 5 2022-02-16

Według mnie każda osoba powinna mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług lub sprzedawców, z którymi miała rzeczywisty kontakt. Choć gusty mogą być różne, odczuwam niechęć do zamówienia czegoś, gdy widzę, że ktoś ma głównie krytyczne opinie – nie wierzę, że takie opinie pojawiają się kompletnie znikąd.

5 / 5 2021-08-25

Sprawdzam i piszę opinie tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie będą one zmienione lub usunięte przez moderatorów strony. Na tej stronie moje komentarze pojawiają się od razu, bez względu na to, czy są pozytywne, negatywne, odnoszą się do małej firmy czy lidera rynku. Doceniam, że nie dajecie się zastraszyć.

5 / 5 2021-07-19

Tylko wtedy gdy jestem pewien, że moje opinie nie zostaną zmienione lub usunięte przez administratora strony, analizuję i piszę je. Na tej stronie wszystkie moje wypowiedzi pojawiają się prawie natychmiast po wysłaniu, niezależnie od tego czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą rodzinnej firmy czy lidera na rynku. To widać, że nie macie strachu i za to was szanuję.

Rzetelne opinie o DEPARTAMENT DRUKU S.C.DANIEL PIĄTKOWSKI SŁAWOMIR KLĘCZAR

DEPARTAMENT DRUKU S.C.DANIEL PIĄTKOWSKI SŁAWOMIR KLĘCZAR

Siedziba
Zgorzelec

WWW
http://www.departament.druku.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48 509590523

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie