Kategorie: / Komputery i Internet / Reklama i Marketing / Usługi

Departament Kreatywności - Projektowanie www Warszawa Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Departament Kreatywności - Projektowanie www
Warszawa
5 / 5 2022-05-11

Cieszy mnie, że mam szansę pomóc innym ludziom w wyborze spełniającego oczekiwania towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę zaufanego przedsiębiorcy. Bardzo dużym atutem tego miejsca jest, według mnie, brak moderacji komentarzy. Opinia zostaje w krótkim czasie zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-12-15

Opinie konsumentów o firmach i ich portfolio sprawdzałem w ostatnich latach tylko w wizytówce Google i w mediach społecznościowych. Aktualnie zaglądam obligatoryjnie także tutaj. Czasem recenzje są mało szczegółowe, więc niewiele dowiadujemy się o samym artykule. Ale w zamian za to mam pewność, że administratorzy platformy nie ukrywają recenzji.

5 / 5 2021-10-06

Publikowane są tu opinie zarówno o czołowych markach, jak i o rodzinnych działalnościach z mojego regionu. Często tu zaglądam przed zakupem jakiegoś produktu w nowym miejscu i do tej pory się nie zawiodłem. Super, że powstają takie miejsca.

5 / 5 2021-07-18

Weryfikuję i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one ocenzurowane czy nawet wykasowane przez właściciela platformy. Na tym portalu wszystkie moje oceny pojawiają się praktycznie natychmiast po napisaniu, nieważne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą lokalnej firemki, czy potężnego monopolisty. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to szanuję.

Rzetelne opinie o Departament Kreatywności - Projektowanie www Warszawa

Departament Kreatywności - Projektowanie www Warszawa

Siedziba
Warszawa

WWW
http://departament.org

Email
[email protected]

Telefon
698401266

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie