Kategorie: / Budownictwo

DRAMIX HANDEL HURTOWY Spółka cywilna Mikołaj Ulatowski Piotr Ulatowski Hanna Ulatowska Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DRAMIX HANDEL HURTOWY Spółka cywilna Mikołaj
Ulatowski Piotr Ulatowski Hanna Ulatowska
5 / 5 2022-08-19

Bardzo się cieszę, że mogę pomóc innym konsumentom w dokonywaniu odpowiednich wyborów produktów, zamawianiu spersonalizowanych usług oraz wybieraniu rzeczywiście uczciwych przedsiębiorców. Moim zdaniem, największym plusem tego miejsca jest brak monitorowania komentarzy. Moja opinia zostaje szybko opublikowana na stronie i nikt nie wprowadza żadnych zmian.

5 / 5 2022-08-14

Bardzo się cieszę, że mogę wspierać innych ludzi w dokonywaniu odpowiednich wyborów towarów, zamawianiu usług dostosowanych do ich potrzeb oraz w selekcjonowaniu zaufanych sprzedawców. Największym plusem tego miejsca jest brak ingerencji w komentarze. Opinie są natychmiast publikowane na serwisie i administracja nie wprowadza żadnych zmian.

5 / 5 2020-12-20

Zanim potwierdzę zakup, sprawdzam opinie innych użytkowników o sklepie internetowym i produkcie, który chcę kupić. Tak robię od kilku tygodni i jeszcze nigdy nie było żadnych problemów. Polecam ten sposób wszystkim, którzy chcą uniknąć problemów z wymianami, reklamacjami czy nieporozumieniami ze sprzedawcą.

5 / 5 2020-11-29

Sprawdzam i publikuję opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie będą one edytowane lub usunięte przez administratorów portalu. Na tej platformie moje recenzje są publikowane bez opóźnień, bez względu na to, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą małej firmy czy wielkiego imperium. Widocznie dla mnie nie jesteście łatwo zastraszeni. I bardzo to cenię.

Rzetelne opinie o DRAMIX HANDEL HURTOWY Spółka cywilna Mikołaj Ulatowski Piotr Ulatowski Hanna Ulatowska

DRAMIX HANDEL HURTOWY Spółka cywilna Mikołaj Ulatowski Piotr Ulatowski Hanna Ulatowska

Siedziba
ŁOMIANKI

WWW
http://www.dramix.com.pl/sklep

Email
[email protected]

Telefon
+48227518699

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie