Kategorie: / Handel / Medycyna / Zdrowie i uroda

DUOS PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DUOS PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
5 / 5 2022-05-02

Są tutaj opinie zarówno o globalnych producentach, jak również o małych sklepach z moich okolic. Niemal zawsze tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś wyrobu w nieznanym mi sklepie i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Fajnie, że istnieją tego typu portale.

5 / 5 2022-01-21

Nie tylko piszę tu opinie o sprzedających i ich produktach. Zapewne częściej je sprawdzam. Dzięki tej stronie już co najmniej parę razy udało mi się uniknąć zawarcia umowy z nieszanującym klienta sprzedawcą. Za to wybrałem naprawdę solidną firmę, której wiernym klientem jestem cały czas. Dobrze, że jesteście.

5 / 5 2021-07-27

Oczywistym jest, że firmy, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w realu bywa różnie - na pewno nie jest tak kolorowo jak w materiałach marketingowych. Dlatego w mojej opinii dobrze, że w Internecie tworzone są takie miejsca. Rzetelne, troszczące się o klienta firmy mają okazję zareklamować się i dowiedzieć, co udoskonalić, a nieuczciwi sprzedający tracą kolejnych klientów. Dzięki!

5 / 5 2021-04-18

Weryfikuję i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% pewność, że nie zostaną one ”wygładzone” czy nawet wykasowane przez właściciela witryny. Tutaj wszystkie moje oceny widać praktycznie natychmiast po napisaniu, nieważne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą rodzinnej firemki, czy lidera na rynku. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I dlatego tak to miejsce szanuję.

Rzetelne opinie o DUOS PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

DUOS PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba
Gliwice

WWW
http://www.duos.pl

Email
[email protected]

Telefon
32-2314216

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie