Kategorie: / Turystyka i wypoczynek

E-SHARM.PL AGENCJA ROZWOJU TURYSTYKI ANETA ANKIEWICZ Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o E-SHARM.PL AGENCJA ROZWOJU TURYSTYKI ANETA
ANKIEWICZ
5 / 5 2021-10-09

Uważam, że każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat używanych produktów, zamówionych usług czy sprzedawców, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Oczywistym jest, że gusta są różne, ale jeśli widzę, że jakaś firma ma prawie same negatywne oceny, to szukam dalej, bo na 100% coś jest nie tak.

5 / 5 2021-08-24

W mojej ocenie każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat zakupionych towarów, zamówionych usług lub sprzedających, z którymi rzeczywiście miał do czynienia. Zgadzam się, że ile ludzi, tyle zdań, ale jeśli widzę, że jakiś sprzedający ma praktycznie tylko krytyczne opinie, to nie kupuję, ponieważ z pewnością coś jest nie tak.

5 / 5 2021-07-29

Opinie konsumentów o firmach i ich ofercie sprawdzałem do niedawna tylko w wyszukiwarce Google i w social mediach. Aktualnie wchodzę obligatoryjnie także tutaj. Zdarza się, że recenzje są ubogie w merytorykę, więc niezbyt dużo dowiadujemy się o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że administratorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2021-05-06

Każdy zdaje sobie sprawę, że sprzedawcy, tak jak nasz rząd, lubią składać wiele obietnic. Niestety w praktyce bywa różnie - z pewnością nie jest tak pięknie jak w materiałach marketingowych. Dlatego sądzę, że dobrze, że w sieci funkcjonują takie strony. Solidne, troszczące się o odbiorcę firmy mają okazję wypromować się i zyskać feedback, a niesolidni sprzedający tracą szacunek klientów. Świetna robota!

Rzetelne opinie o E-SHARM.PL AGENCJA ROZWOJU TURYSTYKI ANETA ANKIEWICZ

E-SHARM.PL AGENCJA ROZWOJU TURYSTYKI ANETA ANKIEWICZ

Siedziba
Sharm el Sheikh

WWW
http://www.e-sharm.pl

Email
[email protected]

Telefon
+ 48 503 974 843

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie