Kategorie: / Handel / Przemysł i produkcja / Pozostałe

EKO-SUROWCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o EKO-SUROWCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
5 / 5 2022-09-26

Nie tylko piszę tu opinie o sprzedawcach. Dużo częściej je sprawdzam. Dzięki temu już jakieś kilkanaście razy udało mi się uniknąć współpracy z niewiarygodnym dostawcą. Za to wybrałem naprawdę wiarygodną firmę, której wiernym klientem jestem cały czas. Bardzo dobrze, że jesteście.

5 / 5 2022-01-23

Można znaleźć tu opinie zarówno o międzynarodowych producentach, jak i o małych sklepikach z mojego miasta. Obowiązkowo tu zaglądam przed zakupem jakiegoś wyrobu w nowym miejscu i dotąd się nie zawiodłem. Cieszę się, że powstają takie portale.

5 / 5 2021-11-20

Zanim nacisnę „złóż zamówienie”, rutynowo już wchodzę tutaj i czytam opinie innych użytkowników na temat danego sklepu i interesującego mnie asortymentu. Robię tak w zasadzie już od paru tygodni i ani razu nie zaliczyłem wpadki. Polecam tę platformę każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odstąpienia od umowy, składanie reklamacji lub spory ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-09-13

Opinie konsumentów o firmach i ich portfolio sprawdzałem przez ostatnie lata tylko w wizytówce Google i w mediach społecznościowych. Aktualnie zaglądam obligatoryjnie także tutaj. Czasem recenzje są mało merytoryczne, więc niewiele dowiadujemy się o samym artykule. Ale w zamian za to mam pewność, że administratorzy platformy nie cenzurują niczego.

Rzetelne opinie o EKO-SUROWCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

EKO-SUROWCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba
Kleczew

WWW
http://sklep.eko-surowce.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48500221078

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie