Kategorie: / Budownictwo / Dom i ogród / Usługi

Ekomax S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Zbigniew Roman Ewa Roman Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ekomax S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe
Zbigniew Roman Ewa Roman
5 / 5 2022-07-03

Są tutaj opinie zarówno o największych markach, jak również o rodzinnych działalnościach z mojego regionu. Zawsze tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś produktu w nieznanym mi sklepie i do tej pory się nie zawiodłam. Super, że istnieją tego typu miejsca.

5 / 5 2022-03-21

Każdy zdaje sobie sprawę, że sprzedawcy, podobnie jak nasz rząd, kochają składać wiele obietnic. Niestety w praktyce bywa różnie - z pewnością nie jest tak pięknie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego sądzę, że dobrze, że w sieci funkcjonują takie strony. Solidne, nastawione na odbiorcę biznesy mogą wypromować się i dowiedzieć, jakie obszary wymagają udoskonalenia, a niesolidni przedsiębiorcy tracą pieniądze, renomę i klientów. Świetna robota!

5 / 5 2022-02-22

Fajnie, że jestem w stanie pomóc innym klientom w znalezieniu odpowiednio dopasowanego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście solidnego wykonawcy. Wielkim plusem tego serwisu jest, przynajmniej dla mnie, brak modyfikowania opinii. Opinia zostaje szybko opublikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-10-12

Zanim kliknę „kup teraz”, rutynowo już zaglądam na tą stronę i analizuję recenzje innych internautów na temat wybranego sklepu internetowego i kupowanego produktu. Robię tak w sumie już od kilku dobrych lat i nigdy nie miałem problemów. Polecam ten serwis każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, odsyłanie produktów, reklamacje albo nieprzyjemną wymianę zdań ze sprzedającym.

Rzetelne opinie o Ekomax S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Zbigniew Roman Ewa Roman

Ekomax S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Zbigniew Roman Ewa Roman

Siedziba
-

WWW
-

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie