Kategorie: / Komputery i Internet

Elektronika Komputery PC Serwis Andrzej Broniarczyk Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Elektronika Komputery PC Serwis Andrzej
Broniarczyk
5 / 5 2022-08-16

Nie tylko przedstawiam tutaj opinie na temat sklepów i wykonawców usług, ale również często je analizuję. Dzięki waszym recenzjom udało mi się już pięć razy uniknąć nawiązania relacji z nieuczciwymi sprzedawcami. Natomiast znalazłem rzeczywiście godną zaufania firmę, z którą jestem lojalnym klientem do dziś. Jestem niesamowicie wdzięczny, że istniejecie.

5 / 5 2022-07-05

Przed finalizacją mojego zakupu, zawsze sprawdzam opinie innych klientów dotyczące wybranego sklepu internetowego oraz produktu, który chcę kupić. To jest coś, czego już od paru miesięcy regularnie się trzymam i nigdy nie wpadłem w pułapkę złej jakości czy oszustwa. Dlatego gorąco polecam wszystkim, którzy nie chcą tracić czasu ani energii na późniejsze zamiany, zwroty, reklamacje czy rozmowy z sprzedawcą, aby postępować podobnie.

5 / 5 2022-06-05

Nie ograniczam się tylko do publikowania opinii na temat produktów i usług tutaj. Regularnie je dokładnie analizuję. Dzięki Waszym wpisom udało mi się już pięć razy uniknąć transakcji z nieuczciwymi dostawcami. Zamiast tego odkryłem naprawdę godną zaufania markę, której pozostaję lojalnym klientem do dzisiaj. Jestem wdzięczny, że istniejecie.

5 / 5 2022-05-11

Ostatnio zacząłem sprawdzać recenzje użytkowników o firmach i ich asortymencie również tutaj. Przedtem robiłem to głównie na Google i na Facebooku. Niestety, niektóre opinie są mało konkretnie, więc nie możemy dowiedzieć się zbyt wiele o samej jakości produktu. Niemniej jednak, zauważam, że właściciele strony nie manipulują opiniami, co jest pozytywnym sygnałem.

Rzetelne opinie o Elektronika Komputery PC Serwis Andrzej Broniarczyk

Elektronika Komputery PC Serwis Andrzej Broniarczyk

Siedziba
Jelenia Góra

WWW
http://www.miktel.net

Email
[email protected]

Telefon
502254212

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie