Kategorie: / Komputery i Internet

Elektronika Komputery PC Serwis Andrzej Broniarczyk Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Elektronika Komputery PC Serwis Andrzej
Broniarczyk
5 / 5 2022-08-16

Nie tylko zamieszczam tu opinie o sklepach i wykonawcach usług. Dużo częściej je analizuję. Dzięki wam już z 5 razy udało mi się uniknąć wejścia w relację z nierzetelnym sprzedawcą. Za to wybrałem faktycznie godną zaufania firmę, której oddanym klientem jestem do teraz. Ekstra, że jesteście.

5 / 5 2022-07-05

Zanim kliknę ”kupuję”, standardowo zaglądam na tą stronę i sprawdzam recenzje innych klientów na temat wybranego sklepu online i upatrzonego przedmiotu. Robię tak w sumie już od kilku miesięcy i nigdy nie dałem się nabrać. Polecam postępować podobnie każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, zwroty, reklamacje czy rozmowy ze sprzedającym.

5 / 5 2022-06-05

Nie tylko zamieszczam tutaj opinie o towarach i usługach. Z pewnością częściej je analizuję. Dzięki Wam już z 5 razy uniknąłem transakcji z nieuczciwym dostawcą. Zamiast tego znalazłem faktycznie zaufaną markę, której oddanym klientem jestem do teraz. Idealnie, że jesteście.

5 / 5 2022-05-11

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich asortymencie przeglądałem w ostatnich latach tylko w Google i na Facebooku. Teraz weryfikuję je każdorazowo też tutaj. Niektóre opinie są mało szczegółowe, więc niewiele można się dowiedzieć o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że właściciele strony nie zmieniają opinii.

Rzetelne opinie o Elektronika Komputery PC Serwis Andrzej Broniarczyk

Elektronika Komputery PC Serwis Andrzej Broniarczyk

Siedziba
Jelenia Góra

WWW
http://www.miktel.net

Email
[email protected]

Telefon
502254212

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie