Kategorie: / Komputery i Internet / Usługi

ELGROM Instalatorstwo Elektryczne Mieczysław Garbień Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ELGROM Instalatorstwo Elektryczne Mieczysław
Garbień
5 / 5 2022-07-31

Nie tylko wystawiam tu opinie o sprzedających i ich ofercie. Na pewno częściej je czytam. Dzięki temu portalowi już co najmniej parę razy udało mi się uniknąć związania się umową z ogólnie niepolecanym sprzedającym. Za to wybrałem rzeczywiście sprawdzoną firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Świetnie, że jesteście.

5 / 5 2021-06-17

Zanim nacisnę ”kupuję z obowiązkiem zapłaty”, obligatoryjnie wchodzę na tą stronę i analizuję recenzje innych internautów na temat wybranego sprzedającego i kupowanego artykułu. Robię tak w zasadzie już od paru dobrych lat i ani razu nie miałem problemów. Polecam tę stronę każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odsyłanie produktów, składanie reklamacji albo nieprzyjemną wymianę zdań ze sprzedającym.

5 / 5 2021-04-23

Opinie konsumentów o firmach i ich ofercie sprawdzałem dotąd tylko w wyszukiwarce Google i na facebookowych profilach. Aktualnie sprawdzam je obligatoryjnie także tutaj. Zdarza się, że recenzje są bardzo emocjonalne, więc niewiele dowiadujemy się o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że administratorzy serwisu nie ukrywają treści.

5 / 5 2020-12-14

Nie tylko zamieszczam tutaj opinie o sprzedających i ich ofercie. Chyba jeszcze częściej je analizuję. Dzięki temu portalowi już z 5 razy uniknąłem związania się umową z ogólnie niepolecanym przedsiębiorcą. Zamiast tego znalazłem faktycznie godną zaufania markę, której oddanym klientem jestem do teraz. Ekstra, że jesteście.

Rzetelne opinie o ELGROM Instalatorstwo Elektryczne Mieczysław Garbień

ELGROM Instalatorstwo Elektryczne Mieczysław Garbień

Siedziba
Tarnów Opolski

WWW
http://elektroinstalatorstwo-opolskie.pl

Email
[email protected]

Telefon
606240093

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie