Koszulkolandia.com Opinie Klientów

Joanna
Firma nie spełniła moich oczekiwań. Koszulka dotarła błyskawicznie, fakt, ale nadruk (I love New York) gruby i sztywny, jak nadruki które sama robiłam na koszulkach żelazkiem 30 lat temu. Nie wiedziałam że w dzisiejszych czasach firma nie potrafi wykonać nadruku nowocześniejsza metodą! Chciałam odesłać ale firma podparła się regulaminem z którego wynika że czarna koszulka rozmiaru L z nadrukiem "I love NY) jest spersonalizowana! jakby tam było moje imię albo zdjęcie! Wg prawnika sprawa jest wygrana dla mnie ale nie będę się targać po sądach za 50 zł, traktuję te pieniądze jako zapłatę za lekcję żeby w tym sklepie już niczego nie zamawiać.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Alex21
Bluza taka jak w ofercie - szybka dostawa i bezproblemowa obsługa. Zdecydowanie polecam!
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Alex21
Bluza taka jak w ofercie - szybka dostawa i bezproblemowa obsługa. Zdecydowanie polecam!
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Maxymylian
Zamówiłem koszulkę z tej firmy i jestem naprawdę pod wrażeniem! Przede wszystkim jakość materiału jest rewelacyjna – miękka, wygodna i świetnie się nosi, nawet po kilku praniach wygląda jak nowa. Nadruk jest bardzo szczegółowy, kolory intensywne i co najważniejsze, nic się nie ściera ani nie blaknie, co dla mnie jest dużym plusem, bo nie raz już zawiodłem się na innych markach. Kontakt z obsługą klienta bez zarzutu, szybka wysyłka, wszystko na czas. Zdecydowanie polecam tę firmę, na pewno jeszcze nie raz coś zamówię!
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Joanna
Gdybym mogła, dałabym 0 gwiazdek niestety się nie da. Odradzam zamawiać cokolwiek z tej firmy, zamówiłam bluzę z własnym nadrukiem , za dodatkową opłatą miał być nadruk na plecach . Gdy paczka dotarła , niestety okazało się ze nie został on zrealizowany . Firma odpisała żeby odesłać bluzę i na tym kontakt z nią się zakończył . Zero odpowiedzi na maila , telefonu również nikt nie odbiera , firma krzak. ODDRADZAM SZKODA CZASU I NERWÓW , dawno nie spotkałam się z takim lekceważeniem klienta i brakiem poszanowania do drugiej osoby. Dalej oczekuje na zwrot pieniędzy gdzie termin firmie minął , mam nadzieje ze odpowiednie służby zajmą się tą firma i nikt już nie padnie ofiarą oszustwa. ODDRADDZAM!!!
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Mario@HH
Super firma NADRUKI REWELACJA najlepsze jakie spotkałem a zamawiałem w wielu firmach u nich petarda.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Natalia88
Bluzy zamówione w środe dzisiaj doszły . Jakość bdb Kontakt Bdb nick dodać nic ujać
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

_ELVaco
Bardzo szybka dostawa zamówienie w 100% zgodne z zamówieniem dziękujemy za gratisy są SUPER !
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

MarcoPOLO
Jak najbardziej na duży PLUS ! Wszystko perfekcyjne polecam
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Marysia Okros

EciaKrk22
zamówiłam dwie koszuleczki przyszły na urodziny idealnie są ślicznie bardzo dziękuje firma godna polecania
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

ellYoyer
bardzo szybka realizacja polecam firmę na 100000%%%%%%%%%%
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

agalewAnd

MaxRT
Wszystko ok pozytywnie przeprowadzone zamówienie POLECAM
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

NO1_ Ela
Koszulki dla naszego zespołu piłkarskiego młodzików wyszły super polecam innym ten sklep znają się na rzeczy i wiedzą co robią !
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

HHDeo
Wszystko ok ekipa budowlana zaopatrzona koszulki i spodnie ok polecam innym
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

MadziaOlkusz
Jestem bardzo zadowolona z zakupu koszulek i bluz! Proces zamówienia był prosty i przejrzysty, a koszulki dotarły szybciej niż się spodziewałem. Jakość materiału jest naprawdę wysoka, a nadruki są trwałe i dokładnie wykonane. Widać, że produkt jest starannie przygotowany z myślą o zadowoleniu klienta. Na pewno będę tu wracała po więcej i z pełnym przekonaniem polecam każdemu, kto szuka solidnych i stylowych koszulek oraz profesjonalizmu!
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Michel2
Super koszulki! Po zamówieniu wszystko przyszło na czas i w świetnej jakości. Zdecydowanie polecam!
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

AskoT
