Kategorie: / Usługi

Elektrin Instalatorstwo Elektryczne Tomasz Froń Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Elektrin Instalatorstwo Elektryczne Tomasz Froń
5 / 5 2022-09-08

Na tej stronie znajdują się recenzje zarówno popularnych marek, jak i lokalnych sklepów z mojego miasta. Zawsze wchodzę tutaj przed zakupem w nieznanych mi sklepach i zawsze było warto. Jestem szczęśliwa, że istnieją takie miejsca.

5 / 5 2022-04-03

Raniej tylko sprawdzałem opinie klientów o różnych markach i ich produktach lub usługach na profilach firm w Google i na Facebooku. Jednak teraz koniecznie dokonuję weryfikacji również tutaj. Często zdarza się, że komentarze są mało rzeczowe i bardziej oparte na emocjach, więc nie dostarczają wiele informacji na temat samego produktu. Ale przynajmniej widać, że moderatorzy strony nie zmieniają opinii.

5 / 5 2021-11-28

Przed dokonaniem zakupu zawsze sprawdzam, co inni internauci mają do powiedzenia na temat serwisu i produktu, który chcę kupić. To już od dłuższego czasu stało się moim nawykiem i działa to dobrze, ponieważ nigdy nie miałem problemów. Polecam każdemu, kto nie chce marnować czasu na wymianę, reklamacje czy też nieprzyjemne rozmowy ze sprzedawcami.

5 / 5 2021-08-29

Nie tylko dzielę się tutaj moimi opiniami o sklepach i dostawcach usług, ale również często je dokładnie analizuję. Dzięki temu portalowi, aż pięć razy udało mi się uniknąć kontaktu z nieuczciwym sprzedawcą, który skłaniał do zakupu nieodpowiednich produktów. Zamiast tego, znalazłem markę, na którą można naprawdę polegać i jestem jej lojalnym klientem do dziś. Cieszę się, że istniejecie!

5 / 5 2019-11-23

Tauron przenosi liczniki prądu samodzielnie i bez zgody właścicieli oraz dostawcy energii, niszcząc plomby. Podłączane są one nieprawidłowo i bez przestrzegania żadnych standardów. Wynika z tego nieprawidłowe naliczanie zużytej energii dla klientów Tauron.

Rzetelne opinie o Elektrin Instalatorstwo Elektryczne Tomasz Froń

Elektrin Instalatorstwo Elektryczne Tomasz Froń

Siedziba
Leśnica

WWW
http://www.e-instalacje.pl/firma/elektrin-instalatorstwo-elektryczne-tomasz-fron-42162.html

Email
-

Telefon
48774615259

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie