Kategorie: / Dom / Dom i ogród

"WOJTAS" Wojciech Kaźmierczak Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o
5 / 5 2023-02-12

Zleciłam firmie Wojtas meble kuchenne. Zrobili wszystko zgodnie z ustaleniami, serdecznie polecam.

5 / 5 2022-11-04

Przed publikacją swoich opinii na portalach, upewniam się, że są one bezpieczne i nie zostaną usunięte przez administratorów. Na danej platformie moje komentarze pojawiają się niemal natychmiast, bez względu na formę i treść - czy jest to pochwała, krytyka, dotycząca mniejszych firmy czy wiodących graczy na rynku. Widzę, że administratorzy portali nie boją się negatywnych opinii, co bardzo cenię.

5 / 5 2021-11-29

Recenzuję tylko wtedy, kiedy wiem, że nie zostanie to zmienione przez administratora strony lub ukryte. Wszystkie moje opinie są publikowane natychmiast, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne i dotyczą małych lub dużych marek. Podziwiam was za to, że nie dajecie się zastraszyć.

5 / 5 2021-09-10

W mojej opinii, każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług lub firm, z którymi miał rzeczywisty kontakt. Rozumiem, że niemożliwe jest zadowolić wszystkich klientów, ale jeśli widzę, że ktoś ma głównie negatywne opinie, to nie decyduję się na zakup, ponieważ są one pewnie uzasadnione.

5 / 5 2021-04-25

Nie tylko publikuję tutaj swoje opinie o firmach i markach. Przede wszystkim często dokładnie analizuję te opinie. Dzięki temu portalowi udało mi się już sześć razy uniknąć podpisania umowy z nieuczciwym sprzedawcą, który nie dba o dobro konsumentów. Znajduję tutaj za to naprawdę wartościowe marki, którym jestem lojalnym klientem do dziś. Na pewno nie tylko ja jestem wdzięczny za istnienie takiego miejsca.

Rzetelne opinie o "WOJTAS" Wojciech Kaźmierczak

"WOJTAS" Wojciech Kaźmierczak

Siedziba
Bytom

WWW
https://wojtas.bytom.pl

Email
[email protected]

Telefon
603 330 767

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie