Kategorie:

124.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o 124.pl
5 / 5 2022-04-11

Według mnie, każdy ma prawo wyrazić swoją opinię na temat produktów, usług i sprzedawców, z którymi miał faktyczną interakcję. Jest jasne, że gusty są różne i o nich się nie dyskutuje, ale jeśli zauważam, że firma ma głównie negatywne opinie, nie składam u niej zamówienia, ponieważ na pewno nie wszystkie są bezpodstawne.

5 / 5 2021-04-23

Dotychczas zawsze przeglądałem oceny i komentarze użytkowników na temat firm i ich oferty głównie na Google i Facebooku. Teraz jednak sprawdzam je również tutaj, na tej stronie. Niestety, niektóre opinie są mało rzeczowe i bardziej oparte na emocjach, co sprawia, że trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego o samym produkcie. Mimo to, przynajmniej widać, że właściciele strony nie manipulują opiniami.

5 / 5 2019-01-27

W sklepie zakupiłam smartfona S5, który okazał się być chińską kopią, ale muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona. Telefon jest doskonałą imitacją samsunga S5, chociaż parametry trochę się różnią, sprawuje się jak na razie bardzo dobrze. Gorąco polecam sklep www124.pl - obsługa jest miła i zawsze dostępna zarówno na GG, jak i mailowo.

Rzetelne opinie o 124.pl

124.pl

Siedziba
Nowy Targ

WWW
http://124.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie