Kategorie: / Odzież i Obuwie

13sukienek.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o 13sukienek.pl
5 / 5 2022-11-19

Nie tylko piszę tutaj recenzje produktów i usług, ale także często je sprawdzam. Dzięki Wam udało mi się uniknąć trzech transakcji z nieuczciwymi przedsiębiorcami. Zamiast tego, odkryłem naprawdę godną zaufania markę, której pozostałem wiernym klientem przez cały ten czas. Cieszę się, że jesteście dostępni.

5 / 5 2022-08-02

Dotychczas przeczytałem recenzje użytkowników na temat przedsiębiorstw i ich oferty głównie na Google i Facebooku. Teraz sprawdzam je także tutaj za każdym razem. Niektóre opinie są wyjątkowo emocjonalne, co sprawia, że trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego o samym produkcie. Jednak przynajmniej można zauważyć, że właściciele strony nie zmieniają treści wypowiedzi.

5 / 5 2021-12-25

Nie ograniczam się tylko do dzielenia się opiniami na temat sprzedających i ich oferty. Bardziej skupiam się na analizowaniu tych opinii. Dzięki temu portalowi kilkakrotnie udało mi się uniknąć podpisywania umowy z niezalecanym sprzedawcą. Jednocześnie udało mi się znaleźć i wybrać naprawdę rzetelną firmę, której jestem lojalnym klientem do dzisiaj. Cieszę się, że taki portal istnieje.

5 / 5 2021-05-17

Przedtem zapoznawałem się z opiniami klientów na temat marek i ich portfolio tylko na stronach Google i w mediach społecznościowych. Teraz jednak wchodzę tutaj, na ten portal, stając się to moje obowiązkowe miejsce do przeglądania komentarzy. Czasami te opinie są bardziej emocjonalne niż merytoryczne, więc niekoniecznie oddają rzeczywistą jakość produktu. Jednak, dzięki temu mam pewność, że moderatorzy nie manipulują tymi opiniami.

5 / 5 2020-10-16

Ogromny wybór sukienek na każdą okazję!

Rzetelne opinie o 13sukienek.pl

13sukienek.pl

Siedziba
Bielsko-Biała

WWW
https://13sukienek.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 695 911 205

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie