Kategorie: / AGD

17dni.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 1.80
opinie o 17dni.pl
0 / 5 2019-03-17

Ten sklep zachowuje się skandalicznie. Nie dostarczyli mi zamówionego towaru w wyznaczonym terminie, mimo że zapłaciłam dodatkowo za kuriera. Na odpowiedź od sklepu musiałam czekać aż 17 dni, a kiedy ją otrzymałam, usprawiedliwiali się logistyką. Nie jestem w stanie dodzwonić się do nich, a gdy złożyłam prośbę o zwrot pieniędzy, odpowiedzieli, że dostanę je w ciągu 14 dni roboczych zgodnie z regulaminem, jednak minęło już 16 dni i pieniędzy nie ma. Przepisuje non stop do nich wiadomości, ale nic nie odzywają się. Jestem zszokowana ich zachowaniem.

1 / 5 2019-01-24

UWAGA. Wzięli pieniądze, nie dostarczyli towaru, pieniędzy nie oddali, nie odpowiadają na maile, nie odbierają telefonów. Sprawa zgłoszona na policję.

2018-09-17

Czy ktoś wie gdzie znajdują się magazyny tego "sklepu"? Zamierzam odebrać osobiście zamówiony i opłacony towar.

0 / 5 2018-09-14

Odprawiłam już ponad 14 dni temu zamówienie na lodówkę i opłaciłam je. Jednakże, towar nie dotarł do mnie do dzisiaj. Starałam się dzięki temu bezskutecznie dzwonić do nich od tygodnia. Od wczoraj, ujrzałam że słuchawki są zaprzestane, a na stronie pojawił się nowy wpis, jakoby linie były przeciążone z powodu atrakcyjnej oferty. Ale to bzdura! Nikt odpowiedział również na moje e-maile! Spróbowałam anulować moją transakcję, ale również bez żadnej reakcji. Myślę, że już nigdy mnie nie usłyszą. Byłam jedną z wielu, którzy dała się naciągnąć. Jak to możliwe, że strona wciąż działa bezkarnie w internecie? To jest skandal!

0 / 5 2018-09-07

Nie mogę zrozumieć, dlaczego nadal znajdują się osoby, które łatwowiernie zamawiają w tym "sklepie". Czy ludzie w ogóle nie czytają opinii? Ja sama zamówiłam w kwietniu, kiedy jeszcze nie było tych wszystkich negatywnych wpisów. Teraz widzę, że wszyscy zostaliśmy oszukani w ten sam sposób. Zachęcam do sprawdzenia opinii na temat sklepu Foto Hrabia, ponieważ ma ten sam właściciel i wykorzystuje te same metody...

2018-05-09

jak wszyscy ja też sie nabrałem ale trudno trzeba jakoś to rozwiozać . Ja straciłem 1200zł

0 / 5 2018-02-26

Cześć, wszystkim! Na szczęście mogę pochwalić się, że udało mi się odzyskać pieniądze! Wystarczyło tylko napisać kilka maili, informujących o moim zamiarze zwrócenia sprawy odpowiednim służbom i telewizji. Następnego dnia miałam już pieniądze na koncie, chociaż powiedziano mi, że zwrot może potrwać 14 dni. Ale co mnie to obchodziło? Przecież czekałam aż 1,5 miesiąca! Teraz jednak nie dam się już nigdy tak łatwo nabrać!

5 / 5 2018-02-25

Mimo że czekałam na przesyłkę, to sklep internetowy jest bardzo opłacalny cenowo. Musiałam wybrać albo szybką dostawę, albo oszczędności i wybrałam opcję tańszą. Choć czekałam długo na moje zamówienie, jestem zadowolona, bo teraz mam dobrze działającą kuchnię. Jeśli martwisz się o swoje pieniądze, radzę być cierpliwym i mieć nadzieję, że także dostaniesz to, czego potrzebujesz.

2018-02-17

Bardzo proszę nie zamawiać w tym sklepie. Ja najpierw zamówiłam a potem dopiero się przekonałam TEN SKLEP NIE ISTNIEJE

0 / 5 2018-01-23

Czy ktoś miał powodzenie w odzyskaniu pieniędzy? Jak większość osób, które wyraziły swoją opinię na temat tego sklepu, też nie otrzymałam ani towaru, ani zwrotu pieniędzy. Przez wysłanie 1000 maili nie usłyszałam żadnej odpowiedzi... Zgłosiłam tę sprawę odpowiednim organom i teraz muszę tylko czekać... jednak zastanawiam się, czy jest szansa na to, że ktoś wygra z tym sklepem i odzyska pieniądze.

0 / 5 2018-01-07

Hej, także doświadczyłam podobnego traktowania ze strony tego sklepu, który prawdopodobnie już nie istnieje, ponieważ nie odbierają ani telefonów, ani nie odpisują na korespondencję. Słabo widzę szanse na odzyskanie pieniędzy :(

0 / 5 2018-01-07

Cześć, ja też doświadczyłam tego samego traktowania ze strony tego sklepu, który z pewnością już nie funkcjonuje, ponieważ nie odbierają ani telefonów, ani korespondencji. Nie mam zbyt dużych nadziei na odzyskanie pieniędzy, to wygląda na beznadziejną sytuację :(

2017-12-24

wzięli pieniądze i nie oddali!!!! listów poleconych nie odbierają, telefonów i maili też nie.

1 / 5 2017-06-03

Popieram negatywne opinie klientów. Od 20.06 oczekuję na moje zamówienie. Dwa tygodnie temu otrzymałam informację, że termin realizacji zamówień będzie znany do 22 lipca. Jednak nie otrzymałam żadnego kontaktu od tego czasu.

1 / 5 2017-06-03

Podzielam negatywne opinie, które wyrazili inni kupujący. Od 20.06 oczekuję na moje zamówienie. Dwa tygodnie temu otrzymałam informację, że termin realizacji zamówienia będzie znany do 22 lipca. Jednak od tego momentu nie otrzymałam żadnego kontaktu.

1 / 5 2017-06-03

Drodzy Państwo, chciałabym poinformować, że sklep 17dni.pl przestał istnieć! Niedawno jeszcze policja w Łodzi zapewniała mnie, że tam nadal pracują pracownicy i sklep działa. Jednakże, po rozmowie z komendantem dowiedziałam się, że niestety sklep został zamknięty. Okazało się, że był to tylko oddział pewnego sklepu z Warszawy. Ciekawe jest to, że nadal działa strona internetowa sklepu i można na niej dokonywać zakupów.

0 / 5 2017-05-14

Witam! Także nabyłam sprzęt agd od tej firmy w wartości 5500 złotych. Oczekuję na zwrot pieniędzy od 22 czerwca, jednak nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Już wysłałam wezwanie do zapłaty listem poleconym, ale nadal nie otrzymałam żadnej reakcji. Być może ktoś zdołał odzyskać swoje pieniądze i mógłby opisać na forum jak postąpić oraz gdzie zwrócić się najlepiej.

Rzetelne opinie o 17dni.pl

17dni.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.17dni.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie