Kategorie: / Komputery i Internet / Reklama i Marketing

1stplace.pl Pozycjonowanie i Marketing Opinie Klientów

średnia ocen: 4.50
opinie o 1stplace.pl Pozycjonowanie i Marketing
5 / 5 2018-12-13

Świetna komunikacja. Pełen profesjonalizm a także bardzo dobre zrozumienie potrzeb klienta! Gorąco polecam!

5 / 5 2018-10-30

Polecam :) każdemu kto szuka firmy która rzetelnie zajmie się widocznością jego stronki w internecie

3 / 5 2018-08-14

Miejsce pierwsze to kompletny nonsens. Prócz przeprowadzania audytów i analiz strony, nie wykonują niczego innego poza usuwaniem pieniędzy. Pozycja strony jedynie się obniża. Całkowicie odradzam !!!

3 / 5 2018-08-14

Miejsce pierwsze to kompletnie bezsensowne. Oprócz przeprowadzania audytów i analizy strony, nie wykonują niczego poza zabieraniem pieniędzy. Pozycja strony tylko się obniża. Zdecydowanie nie polecam !!!

5 / 5 2018-07-19

Mam wiele do powiedzenia na temat tej firmy, głównie dlatego, że pracuję z nimi od dłuższego czasu. Jestem bardzo zadowolony z efektów. Widziałem znaczący wzrost ruchu na mojej stronie internetowej, co przekłada się na większą sprzedaż moich produktów. Ta agencja jest godna zaufania i zdecydowanie polecam ją innym.

5 / 5 2018-01-25

Rekomenduję usługi tej firmy. Otrzymałem niewielki abonament. Bardzo korzystnym rozwiązaniem jest brak umów na długi okres, a jedynie umowa na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Uważam to za znaczny plus. Jestem zadowolony z efektów, ale aby strona miała wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania, musiałem wprowadzić wskazówki zawarte w audycie, którego otrzymałem od firmy. Dzięki temu większość kluczowych słów zajmuje coraz to lepsze pozycje. Innym atutem jest otrzymywanie comiesięcznych raportów z konkretnymi linkami i wykonanymi działaniami, co pozwala na ocenę efektywności firmy.

5 / 5 2017-08-27

Obsługa klienta jest doskonała – zawsze otrzymuję odpowiedzi na moje pytania jeszcze tego samego dnia. To jest całkowicie odmienne od doświadczeń z innymi firmami zajmującymi się pozycjonowaniem, z którymi miałam kontakt. Efekty naszej współpracy są również bardzo zadowalające. Gorąco polecam!

5 / 5 2017-08-27

Firma, z którą współpracuję w kwestii pozycjonowania, ma doskonałe podejście do obsługi klienta. Zawsze otrzymuję odpowiedzi na moje pytania w tym samym dniu, co jest w przeciwieństwie do innych firm, z którymi miałam do czynienia. Efekty naszej współpracy są również bardzo pozytywne. Zdecydowanie polecam tę firmę innym.

0 / 5 2017-07-25

Obsługa przekracza moje oczekiwania. Moje doświadczenia z moim opiekunem są najwyższej jakości. Cieszę się, że mogę skontaktować się z nim w razie jakichkolwiek pytań dotyczących pozycjonowania poprzez wysłanie e-maila lub telefon. Nie muszę tracić czasu na niepotrzebne infolinie.

Rzetelne opinie o 1stplace.pl Pozycjonowanie i Marketing

1stplace.pl Pozycjonowanie i Marketing

Siedziba
Poznań

WWW
http://1stplace.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie