Kategorie: / Pozostałe

24a-z.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 1.86
opinie o 24a-z.pl
1 / 5 2023-01-04

Kupiłem kamerę cofania w prezencie ale ze nie taka zadzwoniłem do sklepu to proponował inną może taka może siaka ale że nic nie pasowało odesłałem. Dostałem wiadomość że sprzęt był montowany i przysłał zdjęcia znoranej kamery. Szkoda że nie mieszkam koło tego typa bo za oszustwo bym go k... za j... p...... ODRADZAM TEN SKLEP TOTALNA ŻENADA NIE POTRAFI NAWET SIĘ WYSLOWIC TOTALNE ZERO TEN SKLEP

1 / 5 2022-12-20

Zgadzam się z wszystkimi komentarzami poprzedników. Również zostałam oszukana przez tego właściciela. Otrzymałam antyszczekacz 9.12.2022(piątek). 13.12.2022 odstawiłam od umowy i odesłałam produkt, który w ogóle nie był otwierany, ani używany, nawet nie wyciągnęłam go z opakowania/folii. W dniu dzisiejszym został mi odesłany ten produkt. Właściciel (czytaj oszust) tej firmy poinformował mnie, że produkt nosi ślady użytkowania twierdząc że są na nim rysy czego w ogóle nie ma na tym produkcie. Oznajmił prześmiewczym tonem, że nie odda mi pieniędzy. Sprawę zgłoszę do UOKIK. Ten Pan to złodziej i oszust !!!!

1 / 5 2022-06-01

pendrive

OMIJAĆ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM. kupiłam pendriv'a do nagrywania rozmów. Towar niezgodny z opisem, zwróciłam go do sklepu. Okazało się, że pendrive ma ponoć jakieś małe "ryski" i zwrócono mi z powrotem. Oglądałam towar przed wysyłką i nic takiego nie zauważyłam. TO ZWYKLI OSZUŚCI. Po prostu nie chcieli oddać pieniędzy

1 / 5 2021-03-21

odradzam

1 / 5 2021-03-21

Przesłany produkt, zupełnie nie jest zgodny z opisem. Zamawiałam latarkę, natomiast po otrzymaniu przesyłki - okazało się, że przesłano nieodpowiednią latarkę (gorszej jakości i tańszą, czyli słabszy model i dioda). Telefonicznie przekazałam sprzedawcy informację o konkretnych uwagach odnośnie produktu, natomiast zostałam wyłączona przez rozmówcę - czyli przedstawiciela firmy - w trakcie rozmowy i wyrażenia chęci zwrotu towaru... Osoba prowadząca sklep oferuje towar, który nie jest zgodny z opisem. Zwracam uwagę również na fakt, iż sprzedawca dodatkowo nie respektuje przepisów, dotyczących możliwości odstąpienia od umowy i zwrotu towaru w ciągu kilku dni od zakupu. Nikomu nie polecam korzystania z usług sklepu.

3 / 5 2018-11-03

Odradzam korzystanie z usług tego sklepu. Za nieodebraną przesyłkę w przeciwieństwie do innych firm chcą zwrotu pieniędzy, strasząc kosztami prawnymi i używając takich słów jak „beszczelnie” (cytat) i wykrzykników. Ostrzegam potencjalnych kupujących przed tą firmą.

2018-04-26

Witam. Kupiłem u nich 2 rzeczy. Za pierwszą zapłaciłem 290zł i za drugą 320zł. Na drugi dzień żałowałem gdyż z ciekawości poszukałem tych towarów w innych sklepach. okazało się że są one faktycznie dużo tańsze. 1 rzecz kosztowała 90 zł a druga około 100zł. Także zanim kupicie w tym sklepie radze się zorientować jak to wygląda w innych sklepach. Ja się naciąłem.

5 / 5 2017-10-30

Przedmiot zakupu "Wycior do Wiatrówek 4,5mm" zgodny z opisem. Przesyłka dobrze zapakowana i dostarczona w krótkim czasie. Polecam.

Rzetelne opinie o 24a-z.pl

24a-z.pl

Siedziba
Czerwionka-Leszczyny

WWW
www.24a-z.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie