Kategorie: / Pozostałe

24a-z.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 1.60
opinie o 24a-z.pl
1 / 5 2024-02-12

Firma kwalifikuje się co najmniej do tvn-u bezczelnie Oszukują ludzi wysyłają niesprawny sprzęt który potem trudno reklamować twierdzą że klient nie ma żadnych praw poszkodowanych Zachęcam do zwarcia Szeregów #dlauwagitvn

1 / 5 2024-02-12

Wszystkich poszkodowanych przez te firmy proszę o kontakt z moim pełnomocnikiem informuję że jest już nas kilkanaście osób sos @mazowieckagrupaprawna. pl

1 / 5 2024-02-11

Jakaś kpina naprawdę z ludzi czuję się oszukana pisze maila i nie ma kontaktu sprzęt otrzymałam zupełnie nie tej klasy i w dodatku zepsuty uwaga naprawdę szkoda pieniędzy!

1 / 5 2023-01-04

Kupiłem kamerę cofania na prezent, ale nie była to właściwa, więc zadzwoniłem do sklepu aby zapytać o alternatywną propozycję. Wszystkie zaproponowane opcje nie pasowały mi, więc odesłałem kamerę. Później dostałem wiadomość od sklepu, że sprzęt był już używany i przywrotny w niestosownym stanie. Bardzo żałuję, że nie mieszkam blisko, aby przeciwko niemu wystąpić z oskarżeniem o oszustwo. Odradzam ten sklep - pełna katastrofa, a obsługa nie potrafi nawet się wyraźnie wypowiedzieć, to totalne zero.

1 / 5 2022-12-20

Podzielam pogląd poprzedników i ja również padłam ofiarą nieuczciwego właściciela. Zamówiłam antyszczekacz, który dotarł do mnie 9 grudnia 2022 (piątek). Jednak już 13 grudnia 2022 odstąpiłam od umowy i odesłałam produkt, który w ogóle nie został otwarty, ani użyty – nawet nie wyjęłam go z opakowania lub folii. Niemniej jednak, dzisiaj otrzymałam z powrotem ten produkt. Właściciel tej firmy (czyli oszust) oświadczył, że produkt ma ślady użytkowania, twierdząc, że na nim są rysy, czego w ogóle nie ma. W nieprzyzwoity sposób oznajmił, że nie zwróci mi pieniędzy. Postanowiłam zgłosić tę sprawę do UOKIK-u. Ten Pan to kłamca i oszust!

1 / 5 2022-06-01

pendrive

Unikaj tej firmy jak ognia. Zakupiłam pendrive'a do nagrywania rozmów, ale okazało się, że produkt różnił się od opisu. Zwróciłam go do sklepu i został mi przekazany z powrotem pod pretekstem, że ma drobne rysy. Jednak wcześniej sprawdziłam produkt i nie zauważyłam niczego takiego. To po prostu zwykłe oszustwo, nie chcieli po prostu oddać mi pieniędzy.

1 / 5 2021-03-21

Otrzymany produkt nie odpowiada opisowi. Zamówiłam latarkę, ale otrzymałam inną (gorszej jakości i tańszą), która ma słabszy model i diodę. Skontaktowałam się z sprzedawcą telefonicznie, żeby przekazać mu moje uwagi odnośnie produktu i wyrazić chęć zwrotu towaru, ale zostałam wyłączona w trakcie rozmowy. Sklep nie przestrzega również przepisów dotyczących zwrotów. Nie polecam korzystania z jego usług.

1 / 5 2021-03-21

odradzam

3 / 5 2018-11-03

Nie polecam korzystania z usług tego sklepu. W przypadku nieodebrania przesyłki, w przeciwieństwie do innych firm, żądają zwrotu pieniędzy, grożąc kosztami sądowymi i używając obraźliwych słów takich jak "beszczelnie" (cytat) i wykrzykników. Zalecam ostrożność potencjalnym klientom wobec tej firmy.

0 / 5 2018-04-26

Cześć. Zakupiłem dwie rzeczy od nich. Zapłaciłem 290 zł za pierwszą oraz 320 zł za drugą. Jednak już następnego dnia poczułem się zdezorientowany, gdyż postanowiłem poszukać tych samych produktów w innych sklepach. Okazało się, że są one znacznie tańsze- pierwszy produkt kosztował tylko 90 zł, a drugi około 100 zł. Dlatego radzę dokładnie się zorientować w innych sklepach przed zakupem w tym konkretnym. Sam zostałem oszukany.

5 / 5 2017-10-30

Przedmiot zakupu "Wycior do Wiatrówek 4,5mm" zgodny z opisem. Przesyłka dobrze zapakowana i dostarczona w krótkim czasie. Polecam.

Rzetelne opinie o 24a-z.pl

24a-z.pl

Siedziba
Czerwionka-Leszczyny

WWW
www.24a-z.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie