Kategorie: / Pozostałe

24ratownik.istore.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.13
opinie o 24ratownik.istore.pl
0 / 5 2019-03-11

Po 22 dniach od dokonania opłaty otrzymałem przesyłkę z zamówionym towarem. Zamówiłem 2 t-shirty w rozmiarze M, jednak otrzymane były rozmiaru S. Sprzedający usunął metki z ubrań, aby ukryć ten fakt. Powinny być zgodne z tabelą rozmiarów. Oprócz tego, nie otrzymałem etui na identyfikator. Zamówiłem również granatowe i czerwone spodenki WOPR, ale otrzymane czerwone miały inny krój i brakowało rzepu z tyłu kieszonki. Czyli to, co różniło je od granatowych. Czy ten użytkownik należy do społeczności Allegro?

2 / 5 2019-02-22

Sklep prowadzony przez zwykłego palanta, zwykły kłamca i oszust, wystawia towar którego nie posiada, nie polecam to mało powiedziane- kondon-

1 / 5 2019-02-08

Dnia 12 czerwca 2012 złożyłem zamówienie i opłaciłem je przelewem błyskawicznym. Jednak po upływie 15 dni roboczych, czyli do dnia 2 lipca, towar nie został dostarczony, a sprzedawca nie udzielał żadnych informacji. Jedyna odpowiedź, jaką otrzymałem, była automatycznym potwierdzeniem zamówienia w dniu 12 czerwca 2012. Nie byłem w stanie skontaktować się ze sprzedawcą - nie odpowiadał na moje emaile, a telefon sklepu był nieczynny. Nie tylko nie otrzymałem zamówionego towaru, ale również nie uzyskałem żadnych informacji od sprzedawcy.

5 / 5 2018-07-17

Ogólnie jak najbardziej ok, w porządku!

0 / 5 2018-05-29

To jest kolejny raz, gdy zamawiam w tym sklepie. Towar jest naprawdę dobry, i wysyłka jest bardzo szybka. Zamówiłam go wczoraj, a dzisiaj już go otrzymałam. Kontakt z obsługą klienta również przebiegał bez jakichkolwiek problemów. Na pewno będę tu jeszcze robić zakupy, bo mam pewność, że będę zadowolona.

0 / 5 2018-05-29

To jest moje kolejne zamówienie w tejże sklepie. Produkt jest naprawdę świetny, a czas dostawy był ekspresowy. Zamówiłam go wczoraj, a już dzisiaj otrzymałam paczkę. Kontakt z obsługą również przebiegł bezproblemowo. Bez wątpienia będę kontynuować zakupy w tym miejscu.

1 / 5 2018-04-12

Osoba wyrażająca opinię na temat firmy "Bezpieczna Woda" działającej na stronach internetowych 24ratownik.pl i 24ratownik.istore.pl stwierdza, że zgadza się z negatywnymi opiniami o tym sklepie. Opinia ta wskazuje na kilka problemów, takich jak sprzedawanie produktów, których nie ma w magazynie, pobieranie opłat z góry oraz niereagowanie na prośby klientów o informacje dotyczące zamówienia. Osoba ta dodaje również, że po dwóch tygodniach od dokonania wpłaty za produkt, który nigdy nie został dostarczony, nie odzyskała swoich pieniędzy. Wnioski należy pozostawić do indywidualnej interpretacji każdego z czytelników.

5 / 5 2018-03-26

Wszystko jak najbardziej okej, przesyłka expresowa, polecam!

5 / 5 2018-02-03

Przedstawiam moje doświadczenia z zamówieniem przesyłki. Po złożeniu zamówienia, otrzymałam ją ekspresowo - już po trzech dniach. Co więcej, cieszy mnie fakt, że nie znalazłam w żadnym innym sklepie tańszego towaru, którego szukałam - chodziło o zapasowe pasy do aqua fitness. Z całego serca polecam tę usługę.

5 / 5 2018-02-03

Otrzymałam paczkę trzy dni po złożeniu zamówienia, bardzo szybko i dodatkowo nie znalazłam tańszych produktów w żadnym innym sklepie (chodzi o zapasowe pasy do aqua fitness). Zdecydowanie polecam to wszystkim.

5 / 5 2017-12-22

Kupiłem dwa produkty w sklepie - dwie torby Marinepool. Komunikacja z sprzedawcą była dobra, a termin realizacji zamówienia był bardzo szybki. Byłem bardzo zadowolony z tych transakcji, nie miałem żadnych zastrzeżeń.

5 / 5 2017-12-22

Zrobiłem dwa zakupy w sklepie, które obejmowały dwie torby marki Marinepool. Miałem przyjemny kontakt z sprzedawcą, a termin realizacji był bardzo szybki - niemalże natychmiastowy. Nie miałem żadnych zastrzeżeń co do tych transakcji.

3 / 5 2017-12-11

Jeśli chcesz zaczekać na swoje zamówienie przez 30 dni i nie masz problemów z brakiem kontaktu ze sprzedawcą, polecam zakupy. Jednakże, jeśli oczekujesz łatwego kontaktu, stanowczo odradzam. Sprzedający nie odpowiada często na maile lub telefon, a jeśli już to, jest niemiły. W moim przypadku, zamówione towary dotarły po 3 tygodniach, ale otrzymałam akcesoria w fioletowym kolorze, mimo że prosiłam o kolory dla chłopca. Przesyłka dotarła bez dowodu zakupu i w rozerwanej kopercie. Bardziej nie chcę takich zakupów.

2017-08-21

Zero odzewu,brak towaru.I co tu dodać.Uwaga.Sprawa prowadzona przez RP

1 / 5 2017-08-01

To krętactwo! Pracownicy są niemiło nastawieni, wręcz wulgarni. Po dokonaniu płatności trudno nawiązać kontakt i nie realizują zamówień. Prośby o informacje kończą się obraźliwymi wypowiedziami i trzaskaniem słuchawki przez pracowników. Po wypełnieniu formularza zrezygnowania z zamówienia obiecują zwrot pieniędzy, który jednak do tej pory nie został zrealizowany. Po kolejnym tygodniu zaskakuje informacja o zmianie statusu zamówienia na "gotowe do wysyłki". Miał to być prezent świąteczny, a już minęły dwa tygodnie od Świąt i pięć tygodni od dokonania zamówienia. Brak pieniędzy i towaru. To oszustwo! Nie polecam!

5 / 5 2017-06-03

Jedna wielka sciema,strona zrobiona fajnie wydaje sie ze wszystko Super ale jednak nie!!!!! Obsługa Sklepu chamska i non stop zwodzą i kłamią!!!!!!

2 / 5 2017-04-09

Na pewno nie mogę polecić tego. Musiałem czekać dwa tygodnie na zrealizowanie zamówienia. Paczka, którą otrzymałem, była niekompletna, mimo że wcześniej zapłaciłem za wszystko. Co gorsza, nie chcieli przyjąć mojej reklamacji. Właściciel podczas rozmowy telefonicznej zachowywał się chamsko i wydawał mi "pouczenia". Od trzech tygodni żądam wystawienia faktury, ale nadal jej nie otrzymałem. Nie mam nawet paragonu. To kompletna porażka!

1 / 5 2017-04-02

Zostałam oszukana. Kupiłam produkt i zapłaciłam za niego. Pomimo dzwonienia i wysyłania wiadomości, nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Nagle, bez żadnego powodu, straciłam wszelki kontakt. Na próżno czekałam kilka tygodni. Okazało się, że nie jestem jedyną osobą, która została źle obsłużona przez tę firmę. Zgłosiłam sprawę na policję.

1 / 5 2017-04-02

Zostałam oszukana. Kupiłam produkt, zapłaciłam za niego, jednak nie otrzymałam żadnych informacji. Mimo prób kontaktu poprzez telefon i e-mail, nie udało mi się nawiązać rozmowy. Czekałam cierpliwie przez kilka tygodni, ale okazało się, że nie tylko ja zostałam tak potraktowana przez tę firmę. Zgłosiłam tę sprawę na policję.

Rzetelne opinie o 24ratownik.istore.pl

24ratownik.istore.pl

Siedziba
Bielsko-Biała

WWW
http://24ratownik.istore.pl

Email
[email protected]

Telefon
607755660

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie