Kategorie: / Komputery / Telefony

256it.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.00
opinie o 256it.pl
5 / 5 2022-12-04

Na tej stronie znajdują się opinie zarówno o popularnych markach, jak i o małych firmach z mojego regionu. Zawsze tu zaglądam przed zakupem produktów w nieznanych mi sklepach i do tej pory nie zostałam zawiedziona. Bardzo się cieszę, że istnieją takie miejsca.

1 / 5 2021-11-15

Należy uważać na oszustów. We wrześniu złożyłam zamówienie na towar. Jednak do końca listopada nie otrzymałam go ani nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. To jest okropne. Nie polecam kupować u tych oszustów! Ta firma nie szanuje ludzi... to jest wstydliwe!!! Firma nosi nazwę www.Super-store.pl.

1 / 5 2021-11-15

Bądźcie ostrożni ...Są ludzie, którzy oszukują. W zeszłym miesiącu złożyłam zamówienie na towar. Do listopada nadal go nie otrzymałam i nie dostałam zwrotu pieniędzy. To straszne. Nie polecam kupować u tych oszustów! Nie szanują ludzi... ta firma powinna się wstydzić! Strona internetowa firmy to www.Super-store.pl

5 / 5 2021-08-02

Przez ostatnie lata zawsze sprawdzałem opinie klientów na temat marek i ich ofert tylko na stronie Google oraz w mediach społecznościowych. Teraz jednak koniecznie zaglądam również tutaj. Czasami komentarze są mało konstruktywne i nie odnoszą się bezpośrednio do artykułu. Jednak zyskuję pewność, że moderatorzy nie zmieniają treści tych wypowiedzi.

Rzetelne opinie o 256it.pl

256it.pl

Siedziba
Bydgoszcz

WWW
http://www.256it.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie