Kategorie: / Dom

2future.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.09
opinie o 2future.pl
5 / 5 2019-02-27

Świetny sklep ze świetnymi gadżetami i super ludzie tam pracują. Polecam.

0 / 5 2019-02-10

W sklepie występują problemy z witryną, które prowadzą do sytuacji, w której klienci zamawiają zupełnie różny produkt niż zamierzali. Produkt jest dostarczany bez opakowania i instrukcji obsługi, ale jest po prostu owinięty w folię ochronną.

0 / 5 2019-02-10

W sklepie występują niedociągnięcia techniczne na stronie, przez co klienci zamawiają produkty, które się od nich oczekiwali. Co więcej, zamówiony towar jest dostarczany bez odpowiedniego opakowania i instrukcji obsługi, a jedynie zabezpieczony jedynie folią ochronną.

5 / 5 2018-12-30

Polecam gorąco ten sklep. Genialna obsługa - chłopaki naprawdę się starają, błyskawiczna przesyłka, a asortyment jest po prostu pierwszorzędny.

5 / 5 2018-12-17

Polecam za fachową i szybką obsługę.

0 / 5 2018-07-17

To było totalne chaos! 28 listopada zapłaciłam za produkt, ale został źle wysłany, więc nic dziwnego, że nie został dostarczony. Straciłam majątek na dzwonienie i próby naprawienia NIE MOJEJ pomyłki. Nikt nie wie, co się dzieje z czeskim filmem. Nikt nie odbiera telefonów (nawet niektóre numery są nieistniejące), a na e-maile nikt nie odpowiada. E-maile na stronie sklepu to czysta mistyfikacja. To był porażka nerwów i pieniędzy.

5 / 5 2018-06-13

Jestem zadowolona z zakupów - dobry kontakt i szybka wysyłka. Polecam.

2 / 5 2018-06-04

Należy unikać tego sklepu. Otrzymałem towar, który był przeznaczony dla innego klienta. Nie mogę się dodzwonić, ani nie otrzymuję odpowiedzi na e-maile. Żądałem zwrotu pieniędzy lub dostarczenie mojego zamówienia. Po upływie 3 tygodni nadal nie widzę żadnych postępów. To jest straszne! Ta sprawa powinna być zgłoszona na policję. Nie polecam tego sklepu!

5 / 5 2018-04-10

Zakup bezproblemowy, zgodny z zamówieniem i w dobrym stanie. Szybka obsługa i dostawa. Polecam.

5 / 5 2018-03-18

polecam wysyłka szybka, towary zgodne z opisami, zamawiałam dla znajomych i są zadowoleni wielki plus :)

0 / 5 2018-03-12

Ten sklep jest wspaniały, mają naprawdę atrakcyjne produkty. Kiedyś kupiłam tam prezent dla mojego męża i bardzo mu się podobał. Niestety, dostawa trochę się opóźniła, chociaż zamówienie złożyłam w środę, zostało wysłane dopiero w poniedziałek.

0 / 5 2018-03-12

Sklep jest świetny, oferuje interesujące produkty. Korzystałam z ich usług przy zakupie prezentu dla mojego męża i bardzo mu się podobał. Niestety, przesyłka trochę się spóźniła, ponieważ zamówiłam w środę, a wysłana została dopiero w poniedziałek.

2 / 5 2018-02-23

W sklepie 2future brakuje profesjonalizmu zarówno w sprzedaży, jak i przy obsłudze reklamacji. Zamówiłem kufel do piwa chłodzący, który przyszedł uszkodzony, chociaż paczka wydawała się być w porządku. Odesłałem kufel na wskazany przez sklep adres, jednak nie otrzymałem żadnego potwierdzenia. Po tygodniu kontaktowałem się z nimi, ale odpowiedzialna za reklamacje osoba nie była dostępna. Kiedy w końcu udało mi się nawiązać kontakt, bezowocnie czekałem aż miesiąc na zwrot pieniędzy. Zdecydowanie nie polecam 2future, ze względu na ich całkowity brak profesjonalizmu.

5 / 5 2017-11-27

Jestem bardzo zadowolona ze swoich zakupów. Ogromny profesjonalizm osób na infolinii i super realizacja. Polecam, a sam sklep też został mi polecony.

0 / 5 2017-11-08

Najgorsze zakupy, jakie kiedykolwiek zrobiłam, to w sklepie, w którym sprzedawano kompletnie zniszczony towar. Zero reakcji, obiecywali zwrot pieniędzy, ale nie widać żadnych działań. Obsługa jest beznadziejna, po kilkakroć dzwoniłam i nie wiedzą o co chodzi, wymyślając beznadziejne wymówki.

0 / 5 2017-11-08

Najbardziej niezadowalający sklep, w którym dokonałam zakupów, oferował kompletnie zniszczony towar i zero reakcji na obietnice zwrotu pieniędzy. Obsługa była beznadziejna - po wielu telefonach nie wiedzieli, o co mi chodzi i wymyślali beznadziejne wymówki.

1 / 5 2017-09-28

Mając negatywną opinię, chciałabym przepisać tekst. Żona zamówiła zegar wsteczny, ale sklep nie posiadał wybranego przez nas modelu na magazynie i zaproponował inny. Poprosiliśmy o zwrot pieniędzy, jednak mimo zapewnień obsługi, że przelała pieniądze, nie otrzymaliśmy ich do tej pory. Zadzwoniliśmy ponownie i Pani obiecała zajęcie się sprawą oraz poinformowanie nas telefonicznie. Niestety, minęło już 4 dni i nie otrzymaliśmy wiadomości. Sklep odmawia zwrotu pieniędzy, ale nie wiemy dlaczego. W związku z tym, radzę uważać przy zamawianiu produktów i najlepiej wybierać opcję pobraniową.

5 / 5 2017-09-13

Sklep utrzymywał znakomity kontakt ze mną. Regularnie byłem informowany o postępie mojego zamówienia. Produkt był dokładnie taki, jak opisano na stronie internetowej. Z pewnością godnym pochwały jest także przyjemny "list do klienta" dołączony do przesyłki oraz natychmiastowy przyznanie 5% rabatu. Szczerze polecam ten sklep!

Rzetelne opinie o 2future.pl

2future.pl

Siedziba
-

WWW
-

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie