Kategorie: / AGD / Dla Dzieci / Dom / Finanse i ubezpieczenia / Kultura i rozrywka / Odzież i Obuwie / Poligrafia i wydawnictwo / Pozostałe / RTV / Telefony / Usługi / Zdrowie I Uroda / Zegarki i biżuteria / Żywność / Żywność i gastronomia

3 Stawy Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o 3 Stawy
5 / 5 2023-03-05

Bardzo miłe jest dla mnie, że mogę mieć okazję pomagać innym ludziom w wyborze dobrego produktu, zamówieniu odpowiedniej usługi czy znalezieniu rzetelnego wykonawcy. Dużym atutem tego portalu jest, moim zdaniem, to, że nie można modyfikować opinii. Opinia zostaje szybko opublikowana na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-12-16

Tylko wtedy, gdy mam pewność, że właściciel portalu nie zmieni ani nie usunie mojej opinii, piszę i publikuję recenzje. Na tej platformie moje posty są od razu widoczne dla wszystkich i dotyczą zarówno małych firm, jak i dużych spółek. Podziwiam odwagę, jaką tu wykazujecie. Dlatego szanuję takie podejście.

5 / 5 2022-09-06

parking

Duży parking to nieocenione ułatwienie

5 / 5 2022-08-06

Dotychczas jedynie przeglądałem opinie klientów na temat marek i ich produktów lub usług na profilach firm w Google oraz na Facebooku. Teraz jednak również koniecznie czytam je tutaj. Nieraz komentarze wyraźnie są pisane pod wpływem emocji i dlatego nie dostarczają nam dokładnych informacji o samym produkcie. Mamy jednak pewność, że administratorzy portalu nie cenzurują niczego.

5 / 5 2021-07-10

Moim zdaniem, każdy ma prawo wyrazić swoją opinię na temat produktów, usług lub sprzedawców, z którymi naprawdę mieliśmy do czynienia. Choć zgadzam się, że gusty są różne, to kiedy widzę, że jakiś sprzedawca otrzymuje głównie negatywne recenzje, wstrzymuję się od zakupu, ponieważ dowodzi to pewnych problemów, a nie jest to przypadkowe.

Rzetelne opinie o 3 Stawy

3 Stawy

Siedziba
Katowice

WWW
https://3stawy.pl/

Email
[email protected]

Telefon
32 209 14 60

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie