Kategorie: / Komputery / Foto / RTV / Telefony / Gry

3kropki.pl Opinie Klientów

4.37/5.00 - ilość ocen: 161
opinie o 3kropki.pl
5 / 5 2019-03-23

wszystko idealne jak w opisie,przesyłka dostarczona zgodnie z zamówieniem i terminowo

5 / 5 2019-03-21

wszystko OK i bardzo szybka realizacja zamówienia. Polecam

1 / 5 2019-03-20

koszmar, brak kontaktu, problem z dostawą, opóźnienia, nie polecam!

1 / 5 2019-03-19

Zakupiłam towr, wózek zostawiłam, oddałam lalkę beby born,która nie spełniała moich oczekiwań pod względem technicznym ,w środku lalki akcesoria przyklejone na taśmę klejącą, lalka przytwierdzona na stałe przy szyjce,rączkach i nóżkach do pudełka za pomocą uciskowych jednorazowych opasek. Aby dostać się do miejsca na baterie(plecy), trzeba kompletnie poprzecinać całe pudełko, gdyż nie wysunie się lalki górą. Lalka miała bardzo głośny mechanizm, gaworzenie i inne dźwięki wydawane przez nią były prawie niesłyszalne, chociaż włożyłam , nowe, oryginalne baterie.Odstąpiłam od umowy następnego dnia(lalkę dostałam 5 grudnia, jest 22 i pan mówi, że pani Anna G. , która zajmuje się moją sprawą wróci do niej w styczniu, bo ma już wolne.Rozmawiałam z panem wczoraj ,czyli 21. 12 2018. Już dostałam odpowiedż, że ze względu na otwarte pudełko muszę zapłacić 40 procent wartości produktu, albo odeślą lalkę do mnie. Pieniędzy nie dostanę, bo zepsułam opakowanie.A oto odpowiedż:,,Z uwagi na mocno podniszczone opakowanie produkt nie jest możliwy do dalszej odsprzedaży. Lalka zostanie do Państwa odesłana, albo zwrot zostanie pomniejszony o 40 % wartości produktu". Było to jednorazowe pudełko bez możliwości otworzenia w taki sposób, żeby wyjąć lalkę a nie naruszyć pudełka. Jest to proceder niezgodny z prawem, obawiam się również, że lalka z tak poważnymi wadami technicznymi nie pochodzi od legalnego producenta. Nie można było rozpakować towaru bez uszkodzenia opakowania, co potwierdziła pani sprzedająca w sklepie stacjonarnym w moim mieście takowe lalki. Trafiłam na nieuczciwego sprzedawcę jakim jest sklep 3kropki.pl, będę składać skargę do PIH.Miał być to prezent na mikołajki, a tu za dwa dni Boże Narodzenie, a ja bez niczego jeszcze mam 100 zł za pudełko zapłacić.Przestrzegam wszystkich przed zakupami w tym sklepie,Poczytajcie jakie problemy mają inni z odzyskaniem pieniędzy od 3 kropki.pl, teraz i ja należę do tego grona. Konsument ma prawo korzystać z towaru przed odstąpieniem od umowy tak, jak robiłby to w sklepie stacjonarnym. 3kropki pl liczy na brak świadomości klienta, który będzie się bał oddać produkt, tylko dlatego, że otworzył opakowanie.

5 / 5 2019-03-14

polecam zaintersowanym

5 / 5 2019-03-13

Wszystko świetnie przesyłka dotarłą szybko i wszystko było z nią dobrze a i nie znalazłem lepszej oferty cenowej na tego poada kupuje tu pierwszy raz ale jestem w stanie spokojnie polecić wszystkim.

5 / 5 2019-03-05

Wdzystko poszło gładko, nie mam się do czego przyczepić.

1 / 5 2019-02-17

Nie polecam tego sklepu ponieważ 23 pazdzpaździe zakupiłem na tej stronie stacje meteo, następnego dnia coś mnie tkneło aby zadzwonić i zapytać kiedy nastąpi wysyłka Pani z którą rozmawiałem powiedziała że się zorientuje i odpisze na adres email. Po godzinie dowiaduje się że towar który zakupiłem nie jest dostępny. No naprawdę ale to są kpiny z kupujących. Zastanawiam się gdybym nie zadzwonił ciekawe jak długo bym czekał na informacje....

5 / 5 2019-02-10

Jestem bardzo zadowolona. W środę zamówiłam plecak, w czwartek był do odbioru w paczkomacie. Super szybka wysyłka.

5 / 5 2019-02-08

polecam sklep

Rzetelne opinie o 3kropki.pl

3kropki.pl

Siedziba
Bielsko-Biała

WWW
http://www.3kropki.pl

Email
[email protected]

Telefon
033 817-68-47

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie