Kategorie: / AGD

4agd.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o 4agd.pl
5 / 5 2022-02-18

Na tej stronie można znaleźć opinie o popularnych markach w całym kraju, ale także o lokalnych przedsiębiorstwach z mojej okolicy. Zazwyczaj zaglądam tu przed zamówieniem produktu w sklepie, którego jeszcze nie znam, i do tej pory zawsze było warto. Bardzo cieszę się, że istnieją takie miejsca.

5 / 5 2021-12-24

Publikuję recenzje tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie zostaną one usunięte lub zmienione przez właściciela strony. Tutaj moje opinie są widoczne natychmiast po napisaniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą małej firmy czy dużej korporacji. Nie da się was zastraszyć, co bardzo cenię w tym miejscu.

0 / 5 2018-02-28

Sklep sprzedał mi towary o niskiej jakości, którym brakowało 24-miesięcznej gwarancji/rękojmi wymaganej na rynku. Kiedy złożyłam reklamację, pracownik sklepu, który miał wykształcenie z dziedziny gwarancji, odmówił jej rozpatrzenia i zlekceważył moje żądanie. Wydaje się, że taka sytuacja nie jest odosobniona, ponieważ sklep ma wypracowaną już obronę w takich przypadkach. Najbardziej frustrujące jest trwonienie czasu na zakupy w tym sklepie. Chcąc ostrzec innych przed podobnym doświadczeniem, odradzam zakupy w tym sklepie, ponieważ można stracić czas i pieniądze na produkty słabej jakości.

Rzetelne opinie o 4agd.pl

4agd.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://4agd.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie