Kategorie: / Dla Dzieci

4baby24.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.00
opinie o 4baby24.pl
5 / 5 2018-12-20

Nie mogłam liczyć na lepszy sklep! Mają wspaniałe wózki dla dzieci od renomowanych producentów, takich jak x-lander, greentom, 4baby i camarelo. Przygotowane są również meble, foteliki oraz zabawki – wszystko, czego potrzebuję dla mojego dziecka. Dodatkowo, oferują świetne zniżki na wyprawki dla noworodków.

5 / 5 2018-12-20

To wspaniały sklep, w którym znajdziesz niedrogie wózki dla dzieci od najlepszych producentów takich jak x-lander, greentom, 4baby i camarelo. Mają tam wszystko, czego szukałam dla mojego dziecka - meble, foteliki, zabawki. Dodatkowo oferują świetne rabaty na wyprawki dla noworodków.

2 / 5 2018-10-12

Proszę być ostrożnym przy zakupach w sklepie 4baby24, ponieważ sprzedawca ten nie jest solidny. Zamówiłam dwa produkty, jednakże nie otrzymałam ich nigdy. W piątej dobie od daty zamówienia moje zamówienie zostało anulowane bez wyjaśnienia przyczyny. Moje próby skontaktowania się ze sklepem w celu wyjaśnienia sytuacji oraz zapytania o status zamówienia zostały całkowicie zignorowane. Zdecydowanie nie polecam tego sklepu. Nie pamiętam, abym kiedykolwiek wcześniej spotkała się z takim brakiem uwagi ze strony sprzedawcy.

Rzetelne opinie o 4baby24.pl

4baby24.pl

Siedziba
Zabrzeg

WWW
http://4baby24.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie