Kategorie: / Pozostałe

4mums.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 2.80
opinie o 4mums.pl
2 / 5 2019-02-24

Sukienka, którą zakupiłam w czerwcu 2014 roku, była wykonana z bardzo słabego materiału. Ze względu na ten fakt, zdecydowałam się ją zwrócić. Jednakże, mimo upływu czasu do sierpnia, nadal nie otrzymałam zwrotu pieniędzy za ten produkt. Jestem zaniepokojona brakiem dostępnego numeru telefonu kontaktowego na stronie internetowej sklepu. To właśnie wskazuje na podejrzane działania. W jednym słowie, absolutnie nie polecam robić tam zakupów w przyszłości!

5 / 5 2018-07-25

Czy ktoś posiada kontakt telefoniczny do tej firmy? Nie otrzymuję odpowiedzi na moje emaile. Czekam od już 7 dni roboczych, a więc razem 11 dni. To jest straszne. Zadeklarowano szybką wysyłkę, ale moja impreza już minęła, a sukni nie ma nawet śladu.

5 / 5 2018-07-25

Czy ktoś posiada kontakt telefoniczny do tej firmy? Niestety, nie odpowiadają na moje wiadomości e-mailowe. Czekam już od siedmiu dni roboczych, co razem stanowi jedenaście dni. To naprawdę niezgoda. Reklamują szybką wysyłkę, a moja impreza już się odbyła, a sukni nadal nie ma na horyzoncie.

0 / 5 2018-07-11

Czekałam na zamówienie od 30 sierpnia, ale nie dostaję odpowiedzi na moje maile ani nie odbierają telefonów. Sklep, w którym zamawiałam, totalnie zawodzi. Szkoda, że wcześniej nie przeczytałam komentarzy. To niedopuszczalne, że sklep przeznaczony dla kobiet w ciąży tak potraktował mnie i inne klientki!

0 / 5 2018-07-11

Czekam na moje zamówienie od 30 sierpnia, ale nie otrzymuję odpowiedzi na moje maile ani nie odbierają telefonu. Sklep jest naprawdę rozczarowujący i żałuję, że nie przeczytałam wcześniej komentarzy. Szczególnie jestem zasmucona, ponieważ ten sklep jest dedykowany kobietom w ciąży, a mimo to traktują swoje klientki w taki sposób.

0 / 5 2018-06-25

Moje zamówienie, które złożyłem 4 sierpnia i które miało zostać dostarczone w ciągu jednego dnia, nie zostało zrealizowane przez sklep. Sklep nie odpowiada na moje maile i nie podał żadnego numeru telefonu, pod którym można by się skontaktować. Oprócz tego, nie otrzymałem również zwrotu pieniędzy za moje zamówienie.

0 / 5 2018-06-25

Moje zamówienie w sklepie, złożone 4 sierpnia, nie zostało zrealizowane, pomimo zapewnienia, że wszystkie produkty będą dostępne w ciągu jednego dnia. Niestety, nie otrzymuję odpowiedzi na moje maile, a sklep nie udostępnił mi swojego numeru telefonu kontaktowego. Dodatkowo, nie otrzymałem również zwrotu pieniędzy.

0 / 5 2018-04-11

Miałam tylko jedną okazję skorzystać z usług tego sklepu i niestety okazało się to również ostatnim razem. Okazało się, że sklep nie potrafił poprawnie dokonać adresacji mojej paczki (nie podali numeru ulicy). Musiałam sama załatwiać sprawy z kurierem, który sprawiał mnóstwo problemów w trakcie dostarczania paczki. W końcu decyzja o nieodebraniu przesyłki była nieunikniona, ponieważ zamówiłam kuriera opłacając 21 złotych i oczekiwałam, że paczka zostanie dostarczona już następnego dnia, a nie po trzech dniach oczekiwania. Sklep nie odpowiadał na moje maile, co oznacza brak kontaktu ze strony sklepu. Pragnę życzyć powodzenia tym, którzy decydują się skorzystać z usług tego sklepu przy takim podejściu do klienta.

0 / 5 2018-02-03

Tak jak Kasia i Kamila, mam niestety taką samą sytuację. Zwróciłam zakupiony towar i od tej pory nie usłyszałam niczego. Towar został odesłany 16 grudnia 2014, a 22 grudnia otrzymałam potwierdzenie z poczty, że sklep odebrał przesyłkę. Jednakże, do tej pory nie otrzymałam zwrotu pieniędzy ani nawet odpowiedzi na moje wiele maili. Chętnie dołączę do zbiorowego pozwu przeciwko tej firmie.

5 / 5 2018-01-06

Po raz kolejny zakupyłem w sklepie, wykorzystując kod rabatowy. Napotkałem problem podczas składania zamówienia - kupon nie chciał zmniejszyć ceny. Ostatecznie rabat został mi ręcznie doliczony. Moje zamówienie dotarło w ciągu 4 dni. Jestem zadowolony zarówno z produktów, jak i z szybkości dostawy.

0 / 5 2017-12-11

Tak jak koleżanka przedemną, też mam taki sam problem. Dwa tygodnie temu odesłałam swój produkt jako priorytetowy. Sklep twierdzi, że nie odebrali przesyłki i nie chcą zwrócić mi pieniędzy w wysokości 169 zł. Przesyłki wysyłałam już wcześniej i zawsze docierały na drugi dzień. Prosiłam o podanie numeru kontaktowego, ale sklep nie odpowiada ani na maile, ani nie podają telefonu na swojej stronie.

2 / 5 2017-11-15

Niestety nie ma żadnego kontaktu z tym sklepem. Miesiąc temu złożyłam zamówienie na 2 rzeczy, ale otrzymałam tylko jedną z nich. Nie tylko nie otrzymałam zwrotu pieniędzy za drugą rzecz, ale również nie została mi dostarczona. Nie otrzymałam odpowiedzi na żadne z moich wiadomości. Nie polecam tego sklepu i nie mogę sobie poradzić, jak taki sklep może nadal działać!

1 / 5 2017-10-11

Pierwsza przesyłka została dostarczona bez żadnych problemów. Kiedy złożyłam drugie zamówienie, niestety spotkała mnie tragedia. Absolutnie nie mogę nawiązać kontaktu. Teraz czekam, aż minie 30 dni świątecznych. Zastanawiam się, jak mogę ich skutecznie wpłynąć. Oprócz wysłania wezwania do zapłaty, czy są jakieś inne możliwości? Napisałam już do inspekcji handlowej, ale nie jestem pewna, czy to przyniesie rezultaty... Być może jeśli dostaną dużą ilość skarg, zmuszeni będą coś zrobić.

5 / 5 2017-09-21

Kiedy kupowałam tam rzeczy, było wszystko w porządku i nie miałam problemów z wymianą. Jednak, kiedy zwróciłam jedną bluzeczkę, ponieważ nie pasowała mi, miałam prawo na zwrot pieniędzy w ciągu 14 dni. Teraz minął miesiąc, a ani nie otrzymałam bluzki, ani pieniędzy, ani nie realnie mogę skontaktować się ze sklepem. Chociaż wcześniej odpowiadali szybko. Znalazłam numer, ale jeśli nie uda mi się z nimi skontaktować, to będę musiała iść na policję. Choć kwota 120 zł nie jest zbyt duża, aby walczyć o nią w sądzie, ale niestety widzę, że nie tylko ja zostałam oszukana.

1 / 5 2017-06-16

Jestem rozczarowana, ponieważ kuratka za 399 zł została zwrócona zgodnie z regulaminem 22 grudnia 2014 i odebrana 29 grudnia 2014. Powinienem dostać zwrot pieniędzy w ciągu 14 dni, ale dzisiaj mamy 25 stycznia i nadal nie otrzymałam pieniędzy. Nie otrzymałam również odpowiedzi na moje maile, więc muszę zgłosić tę sprawę na policję. Radzę unikać sklepu 4mums. Żałuję, że nie sprawdziłam opinii o tym sklepie przed dokonaniem zakupu.

1 / 5 2017-04-26

Proszę, unikajcie tego sklepu w dalekim łuku. Zamówiony towar, który miał być dostarczony przez kuriera, nigdy nie dotarł po datą 02.06.2014. Po upływie tygodnia zdecydowałam się zrezygnować z zamówienia i poprosić o zwrot pieniędzy. Jednakże, mimo wielokrotnej wysyłki wiadomości, nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, co nie jest zaskoczeniem, ponieważ nie otrzymałam również zwrotu pieniędzy. Nie mam słów, aby opisać takie zachowanie. Teraz zgłaszam sprawę na policję !!!!

1 / 5 2017-04-15

Sklep nie odpowiada na moje wiadomości, mimo że zapłaciłem za towar miesiąc temu i nadal go nie otrzymałem. Nie mogę znaleźć żadnego numeru telefonu, aby skontaktować się z nimi. Wysłałem już ostateczne wezwanie do zwrotu pieniędzy i jeśli do 27.01.2015 nie otrzymam odpowiedzi, będę zmuszony podjąć dalsze działania. Jeżeli są inne osoby, które również są poszkodowane i czekają na zwrot pieniędzy, proszę o kontakt.

2017-04-05

Niestety, towar zamowilam w sierpniu. Do dziś nie otrzymałam ani towaru, ani pieniędzy. Kontakt ze sklepem okazał się niemożliwy

Rzetelne opinie o 4mums.pl

4mums.pl

Siedziba
-

WWW
-

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie