Kategorie:

4oponki.com.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.00
opinie o 4oponki.com.pl
5 / 5 2018-01-10

Zachęcony reklamą na stronie sklepu "4oponki", która obiecywała "dostawę w 24 godziny", zamówiłem 4 opony około godziny 9 rano wczoraj. Jednak dzisiaj o 15:00 firma kurierska poinformowała mnie, że moja przesyłka nadal leży na magazynie i "może dotrzeć jutro, ale bez gwarancji". Okazuje się, że sklep "4oponki" nie miał wykupionej gwarancji na dostawę w 24 godziny. To oznacza, że reklama na ich stronie internetowej była celowym oszustwem, mającym na celu przyciągnięcie klientów, dla których czas był ważny. Byłem na to naciągnięty - jutro wyjeżdżam za granicę i mam poważnie uszkodzoną jedną z opon, dlatego wybrałem ten sklep. Teraz czuję się oszukany i zawiedziony. Osoby prowadzące ten sklep wyraźnie nie biorą odpowiedzialności za swoje czyny i świadomie wprowadzają klientów w błąd, tylko po to, by zarobić na nich jak najwięcej.

5 / 5 2017-11-09

Kilka dni po złożeniu zamówienia, miła Pani zadzwoniła do mnie i powiedziała, że po noworocznej inwentaryzacji okazało się, że nie mają kompletu opon, które zamówiłem. Nie miałem wyboru i zaakceptowałem tę sytuację. Jednak kilka godzin później firma 4oponki wystawiła na allegro mój komplet opon w wyższej cenie o około 50 PLN niż moje zamówienie. Jest niepojęte, że firma ta może sprzedać swoją wiarygodność i profesjonalizm za tak niską kwotę. To naprawdę wstyd.

2 / 5 2017-05-05

Nie warto korzystać z tego sklepu. Zamówiłem cztery opony tego samego rodzaju, ale mimo informacji o wysłaniu przesyłki, została ona nadana kilka dni później. Po otrzymaniu zamówienia okazało się, że jedna opona jest inna niż pozostałe. Skontaktowałem się z nimi drogą mailową, ale przez tydzień i pół nikt nie odpowiedział, ani nie odebrał mojego telefonu. Dopiero po długim czasie ktoś odebrał i naprawił szkodę.

Rzetelne opinie o 4oponki.com.pl

4oponki.com.pl

Siedziba
Lublin

WWW
https://4oponki.com.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie