Kategorie:

4oponki.com.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.00
opinie o 4oponki.com.pl
5 / 5 2018-01-10

Zachęcony reklamą na stronie "4oponki" że "dostawa w 24h", zamówiłem 4 opony ok. godz. 09.00. wczorajszego dnai, a dzisiaj o godz. 15.00. dowiedziałem się od firmy kurierskiej, ze przesyłka leży na magazynie, "może jutro dotrze, ale bez gwarancji"... A firma "4oponki" nie ma wykupionej gwarancji dostawy w 24h ! W świetle tej informacji, reklama na stronie sklepu jest świadomym oszustwem, mającym na celu zwabienie klientów, którym zależy na czasie. Dałem się nabrać - jutro wyjeżdżam za granicę, daleko i na długo, a jedną oponę mam poważnie uszkodzoną, więc 24 h to był główny powód wybrania tego sklepu. Jestem zawiedziony, czuję się oszukany. Ludzie prowadzący tę firmę nie mają elementarnego poczucia odpowiedzialności za konsekwencje swoich czynów. Byle złapać klienta, byle wydrzeć kasę !

5 / 5 2017-11-09

Po kilku dniach od zamówienia, zadzwoniła do mnie miła Pani twierdząc, że po noworocznej inwentaryzacji okazało się, iż nie ma kompletu opon, który u nich zamówiłem. Uznałem - TRUDNO - pech, życie... po kilku godzinach od telefonu mój komplet opon, firma 4oponki wystawiła na allegro w kwocie około 50PLN wyższej, niż kwota opiewająca na mój zakup. W głowie się nie mieści, że firma za tak niską kwotę jest w stanie sprzedać własną wiarygodność, profesjonalizm. WSTYD ludzie!

2 / 5 2017-05-05

Nie polecam tego sklepu. Zamowilem 4 opony jednego rodzaju, dostalem informacje ze paczka zostala nadana a w rzeczywistosci nadano ja kilka dni pozniej. Zamowienie przyszlo bledne - 1 opona inna od pozostalych. Napisalem do sklepu e-maila o zaistnialej sytuacji ale przez poltora tygodnia nikt nie odpowiedzial i nikt nie odebral telefonu ode mnie. Po tak dlugim czasie ktos wreszcie odebral polaczenie i naprawil szkode.

Rzetelne opinie o 4oponki.com.pl

4oponki.com.pl

Siedziba
Lublin

WWW
https://4oponki.com.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie