Kategorie: / Dom i ogród / Przemysł i produkcja / Usługi

4poziom.slask.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.44
opinie o 4poziom.slask.pl
5 / 5 2019-03-09

W moim domu zamontowali kuchnię na zamówienie oraz szafę. Montaż odbył się bardzo szybko, ale niestety obfitował w wiele wad. To, co piszą na swojej stronie, to czysta fikcja. Ceny są wysokie, a pracownicy są amatorami i nie oferują żadnej pomocy czy doradztwa. Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tej firmy, ponieważ stracicie pieniądze i nerwy. Jakość użytych materiałów jest niska. Wszystko wydaje się być w porządku przed podpisaniem umowy, ale potem okazuje się, że to firma amatorska.

5 / 5 2019-03-05

Ludzie z tej firmy zainstalowali meble kuchenne w naszym mieszkaniu. Montaż został przeprowadzony skutecznie i szybko. Meble spełniają nasze oczekiwania. Zostałem zarekomendowany do tych ludzi przez znajomych.

5 / 5 2019-03-05

Nasi znajomi poleciło nam panów z tej firmy do wykonania zabudowy kuchennej w naszym mieszkaniu. Montaż odbył się bardzo sprawnie i szybko, a meble spełniły nasze oczekiwania. Namiary na tych fachowców otrzymałem od naszych znajomych.

0 / 5 2018-12-14

Mężczyzna nie potrafi jasno określić, kiedy jest wolny, rozmowa z nim jest chaotyczna i frustrująca. Kiedy proponuje datę, nie jest pewien, czy mu ona odpowiada, co wymaga kolejnego telefonu w celu potwierdzenia. Niestety, nie zawsze oddzwania i czasem trzeba samemu ponownie zadzwonić. Często zmienia datę na inny termin, kontynuując chaotyczny dialog. W końcu, po kolejnym kontakcie, zapewnia, że będzie obecny, jednak nie przychodzi na spotkanie i unika odbierania telefonów. To jest przykre.

5 / 5 2018-11-12

Dobry wieczór. W Państwa firmie zamówiłam meble kuchenne wykonane z MDF lakierowanego. Jestem w pełni zadowolona z jakości wykonania mebli, a szczególnie z ich połysku. Lakier był tak doskonale wypolerowany, że można było w nim zobaczyć odbicie jak w lustrze. Zauważyłam, że w innych sklepach lakier ma kropeczki i kółeczka, co wskazuje na nieidealne polerowanie.

2018-06-02

Wspominam ich bardzo miło, pamietam ze się sprawdzili w 100 %, meble prezentuje się świetnie.

2 / 5 2018-03-12

Dzień dobry, jeśli macie Państwo potrzebę skorzystania z usług wiarygodnej firmy, to zdecydowanie odradzam tę konkretną! Umówienie się na spotkanie z nimi jest prawie niemożliwe. Spotkanie zostało trzy razy przekładane i nie przyniosło żadnych rezultatów. Po trzecim razie zdecydowałam się podziękować im bardzo. Wygląda na to, że firma jest zbyt zamożna, aby traktować potencjalnych klientów w taki sposób!

3 / 5 2017-11-21

Zdecydowanie nie polecam. Brak szacunku dla klienta i brak profesjonalizmu. Umówiłem się z Panem na wykonanie pomiaru miesiąc temu, jednak za każdym razem termin był przekładany, mimo zapewnienia dzień wcześniej, że Pan się pojawi. Ostatecznie, mimo potwierdzonej godziny wizyty, Pan nie pojawił się na spotkaniu, a jego telefon był wyłączony. Po kilku dniach udało mi się się z nim skontaktować, gdzie powiedział, że zapomniał i musiało mu to wylecieć z głowy. To podejście do klienta jest niedopuszczalne, a firma powinna dbać o terminy spotkań. Naprawdę odradzam skorzystanie z usług tego przedsiębiorstwa.

2017-11-03

Meble zgodne z opisem, transport jak najbardziej w porządku, obsługa rzetelna i bardzo dobry kontakt z obsługą:)

5 / 5 2017-10-20

Cześć wszystkim użytkownikom forum! Gorąco polecam meble od firmy 4poziom. Mam stół z krzesłami tej marki od ponad 10 lat i jestem bardzo zadowolona z ich jakości oraz ponadczasowego stylu. Co fajne, zawsze można dokupić kolejny mebelek z tej samej kolekcji, nawet po upływie 10 lat, co jest niezwykle rzadkie u innych firm. Ja osobiście wolę kupować pojedyncze meble co jakiś czas kiedy mam fundusze, by zapełnić swoje mieszkanie tak, jak mi się podoba, niż kupować cały zestaw i być z niego niezadowoloną, lub wymieniać go po 5 latach, kiedy już się zniszczył. Serdecznie pozdrawiam wszystkich!

5 / 5 2017-09-26

Według mnie, wpisy są napisane przez pracowników, ponieważ jestem bardziej przekonana przez jeden wpis, który został podobnie potraktowany. Chociaż przedstawiciel zaplanował spotkanie, odwołał je w ostatniej chwili, pomimo wcześniejszego potwierdzenia. Przeczytałam opinie i teraz raczej nie będę dawać kolejnej szansy. Poszukuję firmy, która jest solidna i rzetelna. Brakuje im profesjonalizmu.

0 / 5 2017-08-12

Mam uzasadnienie: Meble są dobrze zaprojektowane i zamontowane. Trzeba przyznać, że ich jakość jest równie wysoka. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do ich wyglądu. Duży szacunek.

0 / 5 2017-08-12

Powód: Meble są dobrze zaprojektowane i poprawnie zamontowane. Muszę pochwalić ich wysoką jakość. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do ich wyglądu. Zasługują na szacunek.

5 / 5 2017-05-03

Hej! Chciałbym powiedzieć, że zamówiłem meble kuchenne i po spotkaniu się z wykonawcą, wszystko zostało dograne. Niestety, podczas pracy wykonawca zgubił notatki i musiał dzwonić, aby poznać szczegóły zamówienia. Meble zostały zamontowane sprawnie, jednak podczas dostawy sprzętu AGD okazało się, że lodówka niepasuje do projektu ze względu na niewłaściwe wymiary. Firma podjęła kroki, aby to naprawić i zdecydowaliśmy się na skrócenie kuchni. Kiedyś jeden z pracowników miał kłopot z odróżnieniem blatu drewnianego od "paździerza", którego sami zainstalowaliśmy. Mimo, że kuchnia jest ładna i moja żona jest zadowolona, to niedokładność wykonania i długi czas oczekiwania na reakcję nie pozwalają mi na polecanie tej firmy ani korzystanie z ich usług w przyszłości. Do zobaczenia!

Rzetelne opinie o 4poziom.slask.pl

4poziom.slask.pl

Siedziba
-

WWW
-

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie