Kategorie: / Motoryzacja

4tyres.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o 4tyres.pl
5 / 5 2022-11-28

Wystawiam opinie i sprawdzam ich prawdziwość tylko wtedy, gdy mam całkowitą pewność, że nie zostaną ukryte lub zmienione przez administratorów serwisu. Na tej stronie wszyscy użytkownicy mogą zobaczyć moje oceny zaraz po ich wystawieniu, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą małych lub dużych firm. Cenię waszą otwartość i szanuję to.

5 / 5 2022-09-10

W mojej opinii każdy człowiek powinien mieć prawo do wyrażania swojej opinii na temat produktów, usług oraz sprzedawców, z którymi rzeczywiście miał jakikolwiek kontakt. Zgadzam się, że gustami się nie dyskutuje, ale jeśli zauważam, że dany sprzedawca ma przeważająco negatywne opinie, to nie decyduję się na złożenie zamówienia, ponieważ jest to pewne dowód na to, że te opinie nie powstały znikąd.

5 / 5 2019-02-21

Można znaleźć sklep oferujący wysokiej jakości produkty w dużej ilości. Obsługa jest bardzo pomocna w wyborze opon. Polecam każdemu sklep z oponami 4tyres.pl. Emilia.

5 / 5 2019-02-21

Sklep oferujący szeroki wybór wysokiej jakości produktów, które są łatwo dostępne. Obsługa była bardzo pomocna i profesjonalnie doradziła mi w wyborze opon. Gorąco polecam każdej osobie, która potrzebuje opon, aby odwiedziła sklep 4tyres.pl. - Emilia

Rzetelne opinie o 4tyres.pl

4tyres.pl

Siedziba
Kórnik

WWW
http://4tyres.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie