Kategorie: / Odzież i Obuwie

50style Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o 50style
5 / 5 2022-07-14

Wiedząc, że zarówno przedsiębiorcy, jak i rząd składają wiele obietnic, zwykle nie wszystkie z nich są spełnione. Nie zawsze jest tak idealnie, jak przedstawiają to materiały marketingowe. Moim zdaniem wspaniale, że powstają portale online, które dbają o konsumenta, są przyjazne i dają szansę dobrze działającym firmom na promowanie się oraz pozwala niesolidnym sprzedawcom tracić konsumentów. Tak właśnie powinno to działać!

5 / 5 2022-06-10

Nie tylko zamieszczam tutaj swoje opinie na temat firm, ale również często czytam opinie innych. Dzięki temu portalowi już trzy razy uniknąłem zawarcia umowy z niewskazanym sprzedawcą. Zamiast tego odkryłem prawdziwie renomowaną markę, która zdobyła moją lojalność do dziś. Jestem zadowolony, że istniejecie.

5 / 5 2021-09-04

Bardzo sprawia mi radość możliwość wspierania innych klientów w dokonywaniu trafnych wyborów pod względem oczekiwanego towaru, zamówień dostosowanych do potrzeb oraz wyboru rzetelnego wykonawcy. Jeden z najważniejszych atutów tego miejsca, moim zdaniem, to brak manipulacji komentarzami. Opinie są szybko publikowane na serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-06-21

Wystawiam opinie dopiero wtedy, gdy jestem pewny, że nie zostaną ukryte lub zmienione przez administratora strony. Na tej platformie moje oceny są publicznie widoczne natychmiast po opublikowaniu, niezależnie od tego, czy są dobre czy złe, dotyczą mniejszej lub większej firmy. Adresaci moich opinii pokazują, że nie boją się krytyki, co bardzo cenię.

5 / 5 2019-06-28

Wybieranie ubrań to często kłopotliwe zajęcie, na szczęście w tym sklepie przy takim wyborze nie da się nie znaleźć niczego.

Rzetelne opinie o 50style

50style

Siedziba
Kraków

WWW
https://50style.pl/

Email
[email protected]

Telefon
12 681 84 90

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie