Kategorie: / Telefony

66gsm.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.20
opinie o 66gsm.pl
1 / 5 2019-03-15

Moje doświadczenie z zakupem w sklepie internetowym było bardzo złe. Zamówiłem telefon LG GB220 w poniedziałek 23.04 i zapłaciłem natychmiast. Sprzedawczyni obiecała, że dostarczą go w piątek 27.04, ale mimo wyboru opcji kurierskiej, dotarł dopiero w poniedziałek 30.04, co było za późno, ponieważ był to prezent, którego odbiorca musiał już kupić coś innego. W środę 2.05 zdecydowałem się na zwrot telefonu zgodnie z prawem 10-dniowej gwarancji zwrotu towaru. Wysłałem go 5 maja, ale następnego dnia sprzedawczyni powiedziała, że nie przyjmą go, ponieważ jest uszkodzony i że próbowałem go używać. To nieprawda, ponieważ nie uruchamiałem telefonu poza sprawdzeniem, czy jest paragon, a opakowanie przyszło do mnie zgniecione. Sklep nie przyjął mojego zwrotu, mimo że tłumaczyłem, że wcześniej zgłosiłem chęć zwrotu i nie miałbym powodu, aby używać go. Myślę, że sklep sam nałożył uszkodzenia na telefon, aby uniknąć reklamacji i nie zwrócić mi pieniędzy. Nie polecam nikomu tego sklepu.

1 / 5 2018-11-28

Z niechęcią oddałem swój telefon do naprawy w sklepie 66gsm.pl. Pracownik zapisał mój numer, ale nie zadzwonił z wyceną. Po kilku dniach odwiedziłem sklep, gdzie dowiedziałem się o uszkodzeniu modułu zasilania i koszcie naprawy. Kolejne odwiedziny sklepu okazały się bezowocne, ponieważ pracownik stwierdził, że nie ma mojego telefonu, a potrzebna jest wymiana płyty głównej. Pracownik nie przesłał mi żadnych wiadomości i nie informował mnie o postępach w naprawie. Ostatecznie umówiliśmy się, że odejmę telefon, zrobię kopię danych i oddam go na ponowną naprawę. Po długim oczekiwaniu na poprawki, odebrany telefon okazał się pozbawiony karty pamięci. Po kilku dniach rozmawiałem z pracownikiem i wyraziłem swoje niezadowolenie z obsługi. Pracownik nie wiedział gdzie jest karta pamięci, ponieważ jego kolega był na urlopie i powiedział, że nie mógł zrobić nic więcej. Całkowicie źle traktują klientów i lepiej nie umieszczać swojego telefonu w ich rękach.

5 / 5 2018-11-24

Bardzo chciałbym wyrazić swoje uznanie w postaci całkowicie zasłużonej pozytywnej opinii =)) Obsługa była szybka, skuteczna i profesjonalna! Towar, który otrzymałem, był wspaniały i w atrakcyjnej cenie! Dziękuję i gorąco polecam!! =))

5 / 5 2018-06-19

Polecam! Rzetelnie i sprawnie;

5 / 5 2018-05-20

Ten sklep jest naprawdę godny zaufania! Sprzedają towar, który dokładnie spełnia moje oczekiwania. Komunikacja z obsługą jest bardzo łatwa, a przede wszystkim najważniejsze - dostawa jest niezwykle szybka! Z pełnym zaufaniem, polecam ten sklep innym!

5 / 5 2018-05-20

Ten sklep jest naprawdę solidny! Znaleźli tam dokładnie towar, o którym miałem na myśli. Kontakt był łatwy i oczywiście najważniejsze - dostawa była niezwykle szybka! Z pełnym zaufaniem, polecam ten sklep innym!

5 / 5 2018-01-28

Zakupy w sklepie 66gsm zrealizowane zostały bez jakichkolwiek komplikacji. Produkt był w idealnym stanie, całkowicie nowy, z potwierdzeniem zakupu włączonym w opakowanie. Co więcej, dostawa dotarła bardzo szybko. Zamówienie złożyłam wieczorem 22.09, a już rano 24.09 paczka była u mnie. Zdecydowanie polecam.

0 / 5 2018-01-16

Ceny wspaniałe, a obsługa niezwykle przyjemna. Szczerze zachęcam do skorzystania!! Często kupuję online i czasami napotykam na różne problemy, ale tutaj zostałem bardzo miło zaskoczony :) Od teraz będę robił zakupy tylko tutaj!! Gorąco polecam jeszcze raz.

0 / 5 2018-01-16

Nie można oprzeć się wspaniałym cenom i niezwykle przyjaznej obsłudze. Gorąco polecam! Często robię zakupy online i czasami spotykam się z różnymi problemami, ale tutaj zostałem bardzo mile zaskoczony :) Od dzisiaj zamierzam robić zakupy tylko u was! Polecam jeszcze raz.

1 / 5 2018-01-15

Niestety wybrałem ten serwis, jest to też serwis Teletorium i bardzo żałuję, po prostu tragedia, każdy inny wyłby dużo lepszy.

5 / 5 2017-07-28

Tak rewelacyjnego sprzedawcy dawno nie spotkalem. Szybko sprawnie i w milej atmosferze. Telefon nowiutki i sprawny. Bardzo polecam zakupy w 66gsm.pl

5 / 5 2017-06-14

Super Firma. Miła i fachowa obsługa. Szybciutka realizacja zamówienia. Jednym zdaniem "miło - szybko - solidnie" Bardzo gorąco polecam ten sklep.

5 / 5 2017-05-21

Wszystko OK, szybciutko i sprawnie. Polecam wszystkim zakupy w tym sklepie!

5 / 5 2017-05-01

Chciałbym gorąco zarekomendować ten sklep. Personel jest bardzo przyjazny i zaskakująco szybko realizuje zamówienia. Komunikacja mailowa i telefoniczna jest doskonała. Szczerze polecam ten sklep i na pewno jeszcze wielokrotnie będę tutaj robić zakupy :)

5 / 5 2017-05-01

Chciałabym gorąco zarekomendować ten sklep, ponieważ obsługa jest bardzo przyjemna, a zamówienie zostało zaskakująco szybko zrealizowane. Kontakt mailowy i telefoniczny również był świetny. Z czystym sumieniem mogę polecić ten sklep i na pewno jeszcze wielokrotnie dokonam tam zakupów :)

0 / 5 2017-04-17

Co można powiedzieć… hmm. Firma ta wykazuje dużą kompetencję - bez wątpienia. Dodatkowo, dba o potrzeby klienta - również tak można powiedzieć. Reaguje również na wszelkie pytania i prośby - a nawet dwukrotnie tak. Jestem zadowolony, że miałem okazję stać się ich klientem. Miałem pewne wątpliwości co do tej firmy, ale zostałem miło zaskoczony ich odpowiedzialnością za swoje działania. Mam nadzieję, że spotkam więcej takich osób i doświadczę takiej rzetelności.

5 / 5 2017-04-09

Klient odczuje prawdziwy komfort podczas zakupów w tym sklepie dzięki profesjonalnemu podejściu obsługi, korzystnym cenom i szybkiej dostawie. Dodatkowo, rzetelny opis produktów oraz estetyczna grafika sklepu przyciągają uwagę i dodają uroku.

5 / 5 2017-04-09

Wspaniałe podejście do klienta, atrakcyjne ceny i ekspresowa dostawa sprawiają, że dokonywanie zakupów w tym sklepie to czysta przyjemność. Dodatkowo, należy zauważyć, że oferowane produkty są opisane w rzetelny sposób, a grafika sklepu jest przyjemna dla oka.

Rzetelne opinie o 66gsm.pl

66gsm.pl

Siedziba
Kraków

WWW
http://www.66gsm.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
604 948 048

Infolinia
-

Logowanie