Kategorie: / Żywność / Żywność i gastronomia

7 Miodowych Kontynentów Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o 7 Miodowych Kontynentów
5 / 5 2023-03-24

Przeglądam nie tylko opinie na temat sprzedawców i ich produktów, ale również często się nimi kieruję. Dzięki tej stronie unikłem już kilkanaście razy zawarcia umowy z dostawcami, którzy nie szanują klientów. Zamiast tego odkryłem naprawdę godną zaufania markę, z którą jestem lojalnym klientem do dzisiaj. Cieszę się, że tu jesteście.

5 / 5 2023-02-11

Nauczyłem się, że każdy ma prawo wyrażać konstruktywną krytykę na temat swoich zakupionych produktów, usług czy też dostawców z którymi miał do czynienia. Chociaż zdaję sobie sprawę, że każdy może mieć inne zdanie, to zwykle nie angażuję się w dyskusję, gdy widzę, że wielu ludzi wyraża negatywne opinie, bo wiem, że raczej się nie mylą.

5 / 5 2022-11-16

Do tej pory jedynie na profilach firmowych w Google i Facebooku czytałem opinie klientów na temat marek, ich produktów i usług. Teraz jednak, koniecznie przeczytuję je także tutaj. Często komentarze są wyraźnie spowodowane emocjonalnym stanem, więc nie dają nam zbyt wiele informacji na temat samego produktu. Mimo to, przynajmniej możemy być pewni, że moderatorzy portalu nie usuwają żadnych treści.

5 / 5 2021-07-05

Ja sprawdzam i wyrażam moje zdanie tylko wtedy, kiedy jestem pewien, że nie zostanie ono ”zasłodzone” albo nawet usunięte przez administratora strony internetowej. Tutaj wszystkie moje komentarze są widoczne prawie od razu po wysłaniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne, czy odnoszą się do małej firmy czy lidera na rynku. Widać, że nie boicie się konfrontacji. I dlatego szanuję to miejsce tak bardzo.

5 / 5 2020-05-07

Świetne miody!

Rzetelne opinie o 7 Miodowych Kontynentów

7 Miodowych Kontynentów

Siedziba
Łódź

WWW
https://7mk.pl/

Email
[email protected]

Telefon
42 636 07 14

Komórka
504-105-592

Infolinia
-

Logowanie