Kategorie: / Dom

A-pic.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.67
opinie o A-pic.pl
3 / 5 2023-10-18

Wybierając pompę ciepła od A-Pic Design, stawiasz na innowacje, doświadczenie i polską myśl techniczną. Osobiście jestem bardzo zadowolony z jakości ich produktów i obsługi.

5 / 5 2019-07-02

Polecam! Pompy Apic są w zasadzie bezawaryjne i bezobsługowe. Natomiast firma dotrzymuje terminów, a prace montażowe i odwierty wykonuje bezbłędnie.

0 / 5 2019-01-30

Chwalę tą firmę A-Pic i przyznaję jej 5 gwiazdek. Przykładem są produkowane przez nią pompy ciepła, które dowodzą, że polska technologia jest równie doskonała jak produkty popularnych zachodnich producentów. Można nabyć ją taniej, nie tracąc przy tym na jakości. Ogólnie jestem bardzo zadowolony.

0 / 5 2018-12-29

Mimo trudnych warunków, takich jak wilgotny, nierówny teren i brak uprzątnięcia ze względu na trwającą budowę, udało nam się wjechać i zrealizować odwierty. Jestem niezwykle zaimponowany zaangażowaniem i jakością usług świadczonych przez firmę A-Pic Design.

0 / 5 2018-12-29

Mimo trudnych okoliczności (mokry teren, nierówności, brak porządku z powodu trwającej budowy), udało nam się dotrzeć na miejsce i przeprowadzić odwierty. Jestem bardzo pod wrażeniem zaangażowania i doskonałej jakości usług świadczonych przez firmę A-Pic Design.

5 / 5 2017-12-21

Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości pompy ciepła oraz fachowy montaż. Zapewniamy łatwy i bezproblemowy kontakt zarówno osobiście, jak i telefonicznie. Dodatkowo, mamy doskonałe podejście do trudnych klientów, z czym sam jestem pewien bez jakichkolwiek zastrzeżeń.

5 / 5 2017-12-21

Oferuję najwyższej jakości urządzenia do pomp ciepła oraz fachowy montaż. Zapewniam doskonałą obsługę zarówno osobiście, jak i telefonicznie. Za naszą firmą nie ma żadnych zastrzeżeń, a dodatkowo mamy doskonałe podejście do klientów, nawet tych trudnych, do których z pewnością należę.

0 / 5 2017-09-26

Sklep jest dobrze zaopatrzony, a pracownicy posiadają dużą wiedzę na temat pomp ciepła oraz ich różnych typów. Oni doradzają i starają się pomóc najlepiej jak potrafią (takie jest moje wrażenie). Pompy a-pic są bardzo dobrej jakości, niezawodne i przede wszystkim produkowane w Polsce (jeśli po okresie gwarancji wystąpią jakieś problemy, będę wiedział, gdzie i do kogo się udać).

5 / 5 2017-08-24

Chcielibyśmy złożyć podziękowania firmie A-Pic za ich wysiłek i profesjonalizm podczas montażu pompy ciepła w naszym domu. Praca została wykonana bez zarzutu, zgodnie z oczekiwaniami. Dzięki tej pompie ciepło w naszym domu jest niezwykle przyjemne, a dodatkowo nie ponosimy dużych kosztów za energię elektryczną.

5 / 5 2017-08-24

Chciałbym wyrazić swoją wdzięczność dla firmy A-Pic za fantastyczną pracę, którą włożyli w zainstalowanie pompy ciepła w naszym domu. Nie mam żadnych zastrzeżeń - wszystko zostało wykonane profesjonalnie i zgodnie z oczekiwaniami. Pompa działa doskonale, zapewniając miłą i przyjemną temperaturę, a przy tym moje rachunki za prąd nie są już tak wysokie.

2017-03-30

Sklep, w którym wielokrotnie robiłem zakupy.

Rzetelne opinie o A-pic.pl

A-pic.pl

Siedziba
-

WWW
-

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie