Kategorie: / Biuro

A-Z BIURO Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o A-Z BIURO
5 / 5 2022-12-02

Jestem bardzo zadowolony/a, że mogę pomagać innym w znalezieniu odpowiedniego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy wyborze wiarygodnego sprzedawcy. Najważniejszą zaletą tego serwisu, moim zdaniem, jest to, że nie ma kontroli nad komentarzami. Opinie są natychmiastowo publikowane na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-11-29

Dotychczas jedynie w profilach firm na Google i Facebooku miałem możliwość zapoznać się z komentarzami klientów na temat marek oraz ich produktów lub usług. Obecnie jednak zobowiązuję się do czytania ich także tutaj. Często te opinie są pełne emocji i niekoniecznie dostarczają nam konkretnej informacji na temat samego produktu. Niemniej jednak, możemy być pewni, że moderatorzy portalu nie dokonują żadnych zmian w tych wypowiedziach.

5 / 5 2022-11-28

Przed zatwierdzeniem zakupu, zawsze sprawdzam opinie innych klientów na temat wybranego serwisu i produktu, który mam w koszyku. Praktykuję to od kilku lat i nigdy nie miałem problemów. Polecam to każdemu, kto chce uniknąć uciążliwej procedury zwrotów, reklamacji, czy nieprzyjemnych rozmów ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-06-25

Cieszę się, że mam możliwość pomagać innym użytkownikom w wyborze odpowiednio dostosowanego produktu, zamówieniu usługi dostosowanej do ich potrzeb oraz w znalezieniu rzetelnego wykonawcy. Jako niezwykłe i dla mnie bezcenne, jest to miejsce, gdzie komentarze nie są modyfikowane. Opinie są zamieszczane szybko i zarządzający nie wprowadzają do nich żadnych zmian.

5 / 5 2019-07-09

Dobrze zaopatrzony sklep.

Rzetelne opinie o A-Z BIURO

A-Z BIURO

Siedziba
Tarnowskie Góry

WWW
http://www.azbiuro.pl/

Email
[email protected]

Telefon
768 93 90

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie