Kategorie: / Pozostałe

Aab.com.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.50
opinie o Aab.com.pl
5 / 5 2018-09-17

Mimo że słyszałem negatywne opinie o tym sklepie, zdecydowałem się na zakup ze względu na atrakcyjną cenę. Okazało się, że była to dobra decyzja. Przesyłka dotarła szybko, towar był solidnie zapakowany, a produkt (NC29, czarna podstawka chłodząca pod laptopa) spełnił moje oczekiwania - przynajmniej po kilku godzinach użytkowania.

2 / 5 2018-02-26

Komunikacja z tym sklepem jest bardzo frustrująca. Nie otrzymuję odpowiedzi na żadne z moich wiadomości e-mail, a telefon podany na stronie Allegro jest zawsze wyłączony. Dodatkowo, towar, który zamówiłem i opłaciłem, nie został jeszcze dostarczony. W żadnym wypadku nie polecam tego sklepu!

2 / 5 2018-02-26

Komunikacja z tym sklepem jest tragiczna. Nie ma odpowiedzi na żadne wiadomości e-mailowe, a telefon podany na platformie Allegro jest zawsze wyłączony. Po dokonaniu płatności, nie otrzymałem zamówionego towaru. Nie polecam tego sklepu w żadnym wypadku.

2 / 5 2017-11-26

Kontakt- zerowy- na maile nikt nie odpowiada. Wysyłka nie pod ten adres, który wybrałem przy wysyłce. Ogólnie nie polecam.

5 / 5 2017-10-30

Wiele razy kupowałem w tej sklepie i zawsze dostawałem zamówione produkty szybko. Nie mam żadnych uwag dotyczących jakości towaru, a komunikacja również była bezproblemowa.

5 / 5 2017-10-30

Wielokrotnie robiłem zakupy w tym sklepie i zawsze otrzymywałem moje zamówienia szybko. Nie mam żadnych uwag dotyczących jakości towarów, oraz nie miałem żadnych problemów z kontaktem.

0 / 5 2017-10-23

Nie mam żadnych problemów z kupionym produktem, ale mam zastrzeżenia co do opłaty za wysyłkę. Chciałbym, aby wszyscy zwrócili na to uwagę. Okazuje się, że zapłaciłem za wysyłkę pocztą priorytetową, a otrzymałem przesyłkę biznesową, która kosztuje tylko 0,99 zł, podczas gdy ja zapłaciłem 16 zł. Jestem ciekawy, gdzie trafia ta różnica w cenie. Nie wiemy, co by powiedział na to Urząd Skarbowy, ponieważ otrzymaliśmy tylko elektroniczny rachunek, a nie paragon za zakupiony towar.

2 / 5 2017-06-23

Zdecydowanie nie polecam !!!! Brak elastyczności zawyżona cena przesyłki !!! nieuprzejma obsługa

0 / 5 2017-06-15

Chętnie wyrażę opinię na temat sklepu AAB, niestety nie jest to opinia pozytywna, z dwóch powodów. Po pierwsze, kontakt z obsługą jest beznadziejny, a właściwie go brak. Przelew za zakupiony towar dokonał się drogą elektroniczną 4. dnia miesiąca, jednak dopiero 15. dnia otrzymałem informację od Pani z obsługi, że wpłata została przeoczona. W ciągu tego czasu wysłałem 3 wiadomości z zapytaniem o przesyłkę, ale nie otrzymałem na nie żadnej odpowiedzi - zapewne zostały przeoczone. Drugim powodem jest długi termin dostarczenia zamówienia - wyniósł on aż 11 dni! Na pocieszenie mogę powiedzieć, że otrzymany towar był dobrze zabezpieczony i ma dobrą jakość. Podsumowując, polecam ten sklep tylko osobom, które nie zwracają uwagi na długi czas dostarczenia przesyłki. Wszystkim innym polecam skorzystanie z usług konkurencji.

5 / 5 2017-06-13

Polecam sklep AAB. Zakupy szybkie i bezproblemowe a towar bez zastrzeżeń.

Rzetelne opinie o Aab.com.pl

Aab.com.pl

Siedziba
-

WWW
-

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie