Kategorie: / Budownictwo / Usługi

ABAKON Sp. z o.o. s.k. Opinie Klientów

średnia ocen: 4.40
opinie o ABAKON Sp. z o.o. s.k.
5 / 5 2022-12-14

Wiadomo, że marki oraz politycy lubią dawać wiele obietnic. Jednakże, w rzeczywistości sytuacja bywa inna niż przedstawiona w materiałach promocyjnych. Dlatego uważam, że pozytywnie należy ocenić istnienie wiarygodnych stron internetowych, które dbają o dobre imię swoich klientów oraz oferują szansę na reklamę i ulepszanie jakości swoich produktów czy usług. W ten sposób nieuczciwi sprzedawcy tracą swoją reputację oraz klientów. Dziękuję!

2 / 5 2022-01-23

Cenniki z kosmosu. Umowa została tak dokładnie sformułowana, że gwarantuje ochronę jedynie dla wykonawcy, zupełnie pomijając klienta. Warunki są precyzyjne, umożliwiając naliczanie znaczących dodatkowych kosztów. Terminy realizacji nie są zbyt korzystne.

5 / 5 2021-12-06

Zanim kliknę przycisk ”kupuję z obowiązkiem zapłaty”, zawsze zaglądam tutaj i sprawdzam opinie innych ludzi na temat sprzedającego i towaru, który chcę kupić. Praktykuję to od bardzo dawna i nigdy nie miałem z tym żadnych kłopotów. Polecam tę stronę każdemu, kto nie chce tracić czasu ani nerwów na męczące kłopoty związane z reklamacjami czy wymianami produktów albo konfliktami ze sprzedającym.

5 / 5 2021-11-05

Cieszę się, że mam możliwość wspierania innych konsumentów w wyborze właściwego produktu, zamówieniu usługi dostosowanej do ich potrzeb i wyborze rzetelnego przedsiębiorcy. Według mnie, wielkim plusem tego miejsca jest brak moderowania komentarzy. Moja opinia zostaje szybko opublikowana na stronie i nie jest żadnym sposobem modyfikowana przez administratorów.

5 / 5 2021-05-20

Moim zdaniem, każdemu powinno być wolno wyrazić swoje zdanie na temat produktów, usług i sprzedawców, z którymi ma faktyczne doświadczenie. Choć być może gustu się nie dyskutuje, jednak jeśli zauważam, że dany sprzedawca ma głównie negatywne oceny, kontynuuję poszukiwania, bo na pewno nie wszystkie są nieuzasadnione.

Rzetelne opinie o ABAKON Sp. z o.o. s.k.

ABAKON Sp. z o.o. s.k.

Siedziba
Bielsko-Biała

WWW
https://www.abakon.com/

Email
[email protected]

Telefon
(33) 811-11-88

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie