Kategorie: / Budownictwo / Usługi

ABAKON Sp. z o.o. s.k. Opinie Klientów

średnia ocen: 4.40
opinie o ABAKON Sp. z o.o. s.k.
5 / 5 2022-12-14

Oczywistym jest, że marki, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w realu bywa różnie - na pewno nie jest tak barwnie jak w materiałach marketingowych. Dlatego uważam, że dobrze, że w Internecie działają takie miejsca. Rzetelne, troszczące się o klienta firmy mają okazję zareklamować się i podnieść jakość produktów/usług, a nieuczciwi sprzedający tracą wiarygodność i klientów. Dzięki!

2 / 5 2022-01-23

Ceny z kosmosu. Umowa tak sprecyzowana, że chroni wyłącznie interesy wykonawcy. W ogóle nie chroni klienta. Tak precyzują warunki, że mają możliwość dorzucania dodatkowych kosztów i to w znacznej wysokości. Terminy realizacji wcale nie takie dobre.

5 / 5 2021-12-06

Zanim nacisnę ”kupuję z obowiązkiem zapłaty”, obligatoryjnie wchodzę tutaj i analizuję opinie innych internautów na temat danego sprzedającego i kupowanego artykułu. Robię tak w zasadzie już od paru dobrych lat i ani razu nie miałem problemów. Polecam tę stronę każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odsyłanie produktów, składanie reklamacji albo nieprzyjemną wymianę zdań ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-11-05

Cieszę się, że mam okazję pomóc innym konsumentom w wyborze odpowiedniego towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę uczciwego przedsiębiorcy. Bardzo dużym atutem tego miejsca jest, z mojego punktu widzenia, brak moderacji komentarzy. Opinia zostaje w krótkim czasie zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-05-20

Uważam, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych produktów, wykonanych dla niego usług czy sprzedających, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Zgadzam się, że de gustibus non est disputandum, ale jak widzę, że jakiś sprzedający ma prawie same negatywne oceny, to szukam dalej, bo na 100% nie wszystkie są bezzasadne.

Rzetelne opinie o ABAKON Sp. z o.o. s.k.

ABAKON Sp. z o.o. s.k.

Siedziba
Bielsko-Biała

WWW
https://www.abakon.com/

Email
[email protected]

Telefon
(33) 811-11-88

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie