Kategorie: / Pozostałe

Abc-data.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.00
opinie o Abc-data.pl
5 / 5 2021-10-10

Zanim dokończę swoje zamówienie, zawsze sprawdzam opinie innych użytkowników dotyczące danego sklepu i produktów, które mnie interesują. Tak robię od kilku tygodni i jeszcze nigdy nie miałem problemów. Polecam tę platformę każdemu, kto nie chce tracić czasu i nerwów na kłopotliwe sytuacje jak reklamacje, odstąpienia od umowy czy spory ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-04-23

Nie ograniczam się tylko do pisania opinii o firmach i markach na tej stronie. Najprawdopodobniej częściej je badam. Dzięki tej platformie wielokrotnie uniknąłem zawarcia umowy z dostawcą, który nie szanuje klienta. Zamiast tego odkryłem prawdziwie uczciwą markę, z którą pozostaję wiernym klientem przez cały czas. Cieszę się, że takie strony jak ta istnieją.

2 / 5 2017-08-22

Złożyłem zamówienie, opłaciłem je przelewem i oczekiwałem na dostawę przez 10 dni. Następnie próbowałem skontaktować się z pracownikami przez kolejne 4 dni, aby dowiedzieć się, dlaczego paczka jeszcze nie dotarła. Ostatecznie jeden z pracowników odpowiedział mi, że nie mają danego towaru, pomimo braku informacji o tym podczas składania zamówienia. Zaproponowano mi zwrot pieniędzy, jednak ze względu na tę sytuację nie poleciłbym tego sklepu i w przyszłości będę go unikać.

Rzetelne opinie o Abc-data.pl

Abc-data.pl

Siedziba
Ciechanów

WWW
http://www.abc-data.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie