Kategorie: / Pozostałe

Abcdziecko.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.11
opinie o Abcdziecko.pl
2019-03-22

Wszystkich pokrzywdzonych przez sklep Abcdziecko z Konstancina Jeziornej proszę o kontakt na GG mój numer to 50419635. Nie można pozwolić aby taka firma bezkarnie działała i traktowała tak innych klientów. Trzeba złożyć pozew zbiorowy i pociągnąć właścicieli sklepu do odpowiedzialności.

3 / 5 2019-03-07

Zdecydowanie dradzam zakupy w tym sklepie. Towar zamówiłam, opłaciłam z góry, dostałam maila z potwierdzeniem przyjęcia do realizacji i oczekiwaniem na wpłatę; zamówienie miało być zrealizowane w ciągu 3 dni roboczych. Po tygodniu oczekiwania wysłałam pierwszego maila - brak odp. Zadzwoniłam na podane numery tel - stacjonarny bez odezwu, komórka - poczta głosowa. Ta zabawa w kotka i myszkę trwała 3 tyg! Dopiero po wysłaniu maila z prośbą o zwrot kosztów, dostałam odp, że towar będzie najpóźniej w piątek. Oczywiście go nie było. Po mailowej prośbie (gdyz, jeszcze raz podkreślam, kontakt telefoniczny jest niemozliwy z tym Państwem, jedynie można się łudzić, że ktoś odbierze @) o numer przesyłki otrzymałam go po 3 dniach (czyli nie wysłali paczki jak obiecywali). Przesyłkę koniec końców otrzymałam, ale zdecydowanie odradzam zakupy w tym sklepie, gdyż czas realizacji, niekompetencja i wprowadzanie w błąd, brak kontaku ze sprzedającym i strach o utracone pieniądze (których w zasadzie nie mogłabym odzyskać) nie są tego warte!

2 / 5 2019-02-18

W sklepie panuje totalny haos i bałagan. Obsługa beznadziejna, w dodatku wciskają dodatkowe elementy twierdząc, że producent sprzedaje tylko tak a po fakcie okazje się, że to nieprawda. Nie polecam nikomu.

1 / 5 2019-02-12

Fatalnie, Fatalnie, Fatalnie! Zamowienie ktore mialobyc zrealizowanie w 2-3 dni zajelo okolo 2 tygodnie ( i to po mojej wielokrotnej interwencji). Jakby tego malo firma przeslala tylko jeden z 3 zamowionych przedmiotow! Obiecala doslac pozostale w przeciagu dwuch dni, niestety po ponad tygodniowym oczekiwaniu na paczke okazalo sie ze po raz kolejny sklep niezrealizowal zamowienia. Poprosilam o zwrot pieniedzy za rzeczy ktorych nigdy nie wyslali. Czekam juz ponad 2 tygodnie, kontakt ze sklepem urwal sie calkowicie. Nikt nie odpowaida na maile , nikt nie odbiera telefonu. Obawiam sie ze sprawa zakonczy sie na policji.

3 / 5 2019-01-22

Na zamówiony fotelik na chwilę obecną czekam równo 5 tygodni. Niestety popełniłem ten błąd, że wpłaciłem pieniądze w dniu zamówienie.. Co prawda po zamówieniu i zapłaceniu za fotelik, sklep podjął próbę skontaktowania się ze mną (tylko jedną). Po kilku dniach sam zadzwoniłem i dowiedziałem się od pracownika sklepu, że w związku z wymianą kolekcji przez producenta muszę poczekać 1-2 tygodnie. Już po tygodniu od pierwszego zamówienia złożyłem poprawkę ze względu na nową kolekcję. Tę formułkę "góra 1-2 tygodnie" słyszałem potem jeszcze cztery razy. Pracownicy (swoją drogą zupełnie mili, nie powiem) obiecywali się ze mną kontaktować i informować czy już mają towar czy jeszcze, ale za każdym razem "zapominali" o mnie. Po ostatniej rozmowie (oczywiście ja dzwoniłem) postawiłem czterodniowe ultimatum a potem będę żądał zwrotu wpłaty. SZCZERZE ODRADZAM ZAKUPY W TYM SKLEPIE, GDYŻ POZA MIŁĄ OBSŁUGĄ WSZYSTKO INNE JEST PONIŻEJ WSZELKICH STANDARDÓW. Czekam na fotelik.

2018-12-07

Ostrzegam, to nie jest sklep internetowy !!! Ode mnie wzieli tylko kasę i nie odzywają się od 20 dni !!! Nawet towaru nie przysłali. Omijacie, omijajcie

1 / 5 2018-12-06

Zostałam przez ten sklep naciągnięta na 450 zł. Jutro mam zamiar zgłosić sprawę na policję, bo nikt nie odpisuje na moje maile i nie odbiera telefonów. Przy okazji mam pytanie czy ktoś z innych poszkodowanych finalnie odzyskał pieniądze?

5 / 5 2018-11-15

Szybka i bezproblemowa transakcja. Bardzo udane zakupy.

5 / 5 2018-10-04

Wszystko w jak najlepszym porzadku, termin realizacji delikatnie przekroczyl ten umieszczony na stronie ale po za tym wszystko ok. Polecam

2 / 5 2018-09-03

Podobnie jak poprzednicy zostałam potraktowana przez 'sklep' abcdziecko. Schemat jak zawsze taki sam: zamówiłam fotelik, za który zapłaciłam z góry i który miałam otrzymać w ciągu 3 dni. Po 5 dniach i mojej telefonicznej interwencji okazało się, że sklep nie posiada towaru. Pracownik podobno dowiadywał się u producenta o dostępne kolory. Zgodziła się na zamianę. Po kolejnych 4 dniach, ponownie po moim telefonie, okazało się, że nowo wybranego koloru także nie ma. Zażądałam zwrotu pieniędzy. NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z TYM 'SKLEPEM' !!!!!

2018-09-01

Miła obsługa. Zadzwonili ze sklepu na następny dien, żeby uprzedzić o opóźnieniu wysyłki. Tak samo później zadzwonili, ze towar wysłali. Wózek doszedł do mnie w ciągu tygodnia.

2018-08-24

Kupiliśmy krzesełko, które miało być za max 3 dni dostarczone. "Miła obsługa" przeciągała ten czas do dwóch tygodni, pisząc bezczelnie, że krzesełko już zostało wysłane a następnego dnia, że czekają na dostawę od producenta. Zrezygnowaliśmy z tak beznadziejnej obsługi. W dodatku ze zwrotem pieniążków też było nieciekawie bo nikomu się nie spieszyło z tej "cudownej firmy"... Krzesełko zamówiliśmy sklepie konkurencyjnym i mieliśmy je za dwa dni na miejscu. ========================== Ż E N A D A ==========================

1 / 5 2018-08-24

Fatalnie!!!! Omijajcie sklep abcdziecko szerokim łukiem. Nie przelała pieniędzy. 300 złotych Zero kontaktu nie odbiera, nie odpisuje na @

2018-07-24

sklep dobry, ma towar dobrze opisany, przesyłka dobrze spakowana, sklep można polecać

3 / 5 2018-06-17

Odradzam kazdemu zakupy w tym sklepie. Sprzedaja towar ktorego nie posiadaja na stanie, zwlekanie z wysyłka. Zero informacji z ich strony. Obiecuje terminy ktorych nie dotrzymuja.Zero kontaktu z ich strony. Po zwrot pieniedzy musialam sie kilkakrotnie upominac. Nie kupujcie w tym sklepie szkoda czasu i nerwow.

2018-06-03

Przestrzegam przed tym sklepem!!!! Zakup realizowany przez Allegro. Dokonałem wpłaty zaraz po kliknięciu Kup teraz - było to 4 września. Sprzedający otrzymał pieniądze od razu przez PayU. Sprzedający ustawia błędne statusy realizacji zamówienia. Dopiero 11 września potwierdzono wpłatę na konto, co jest wielką bzdurą. Sprzedają towar, którego nie mają na magazynie.

5 / 5 2018-04-26

Super zakupy. produkt w pełni zgodny z opisem, czas realizacji zgodny z wcześniejszymi ustaleniami i bardzo dobry kontakt (mailowy) ze sprzedawcą.

3 / 5 2018-04-23

Zamówienie z 2go września - fotelik. Miał być na poniedziałek za 4 dni. Ponad 3 tygodnie zwodzenia mailami (że w piątek, że lada dzień kurier, że jutro). W ciągu całego września dzwonienia kilkanaście razy dziennie tylko JEDEN RAZ ktoś podniósł słuchawkę (i oczywiście obiecywał dostawę). Od 20.09 milczy również mail. W siedzibie firmy pusto choć sąsiedzi twierdzą, że tam mieszkają. Nie mam ani fotelika ani pięniędzy. Zdecydowanie odradzam i ostrzegam.

2017-12-01

No cóż, niestety dałam się wplątać w takie same maliny, jak poprzednicy. Fotelik niby na stanie, prośba o wpłatę, zrobiłam przelew i ani widu, ani słychu o foteliku i oddaniu pieniędzy od maja 2013 do dziś czyli pażdziernik.

5 / 5 2017-11-22

szybka wysyłka, produkt zgodny z opisem, z czystym sumieniem polecam

2017-11-11

Ostrzegam przed tym sklepem!!!!!!!!W październiku zamówiłam fotelik samochodowy i zabawkę dla dziecka, przelałam pieniądze, po dwóch mailach informujących, że nie mają wybranego kolory ( zmieniłam kolor na dostępny) kontakt się urwał, telefon milczy list z wezwaniem do oddania przelanych pieniędzy wrócił nie odebrany.

5 / 5 2017-10-03

Niestety też daliśmy się wplątać w transakcję z tym przedsiębiorcą! Fotelik zamówiony 2 tygodnie temu, pieniądze wpłacone, brak jakiegokolwiek kontaktu ze sprzedawcą. Wysłane wezwanie do zapłaty, ale myślę, że nie zostanie doręczone. Szykujemy się pójść na policję i zgłosić podejrzenie o popełnieniu przestępstwa. Mam nadzieję, że rynek szybko wyeliminuje takiego typu przedsiębiorców!

1 / 5 2017-08-27

Zostaliśmy potraktowani podobnie jak poprzednicy. Zamówiłem fotelik i wózek 21 kwietnia -dokonałem przelewu po otrzymaniu maila z potwierdzeniem zamówienia i informacją o czasie realizacji 3 dni. Nie odbierają telefonów, czasem uda się nagrać na pocztę z nr komórkowego. Na maile odpisali dopiero jak zagroziłem policją. Przepraszali i obiecywali zwrot kasy za wózek bo nie jest dostępny a fotelik mieli dostarczyć 30 kwietnia. Do tej pory nie mam zwrotu pieniędzy ani fotelika oraz nie można się z nimi skontaktować. Sprawę zgłaszam na policje i wszystkim pokrzywdzonym radze to samo. A zamierzającym dokonania zakupu, omijać ten sklep.

2017-07-31

Omijać szerokim łukiem. Od wrześnie nie mogę odzyskać pieniędzy za zwrot produktu.

5 / 5 2017-06-17

Świetny sklep, miła obsługa i szybka realizacja! Fotelik otrzymałam w ciągu 48 godzin.

1 / 5 2017-06-15

Dokonałam grubo ponad miesiąc temu zamówienia, pieniądze na konto przelałam tego samego dnia. Przez tydzień nic się nie działo, zero kontaktu. Po tygodniu zadzwoniłam /cudem było dodzwonienie się/ okazało się, że zamówionym przeze mnie wózkiem nie dysponują /mimo iż był wystawiony jako dostępny /. Przy takim obrocie spraw poprosiłam o zwrot pieniędzy. Moje zamówienie zostało przez sklep anulowane taką informację otrzymałam natomiast do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zwrotu gotówki. Od miesiąca nie mogę się do sklepu dodzwonić nikt nie odbiera telefonów, nie odpisują na e-maile. Niedopuszczalne jest by sklep w jawny sposób zawierał transakcje biorąc od nas pieniądze za towar którego nie posiada a następnie nie oddawał nam tego co nasze. Natomiast jeśli szanowny właściciel sklepu przeczyta niniejszą opinię to podaję numer zamówienia jakiego moja opinia dotyczy /nr zamówienia 14065/ jeśli sklep dba o dobrą opinię to może wyciągnie jakieś wnioski po przeczytaniu tylu nieprzychylnych komentarzy a przede wszystkim zwróci klientom ich pieniądze.

5 / 5 2017-05-07

Moje zamówienie zostało zrealizowane szybko i sprawnie. Więc bardzo pozytywnie oceniam sklep.

2017-04-15

Przestrzegam przed zakupami w abcdziecko. Inaczej nie można nazwać sklepu, który od 3 miesięcy nie potrafi oddać pieniędzy za niezrealizowane i tym samym odwołane zamówienie. Brak jakiegokolwiek kontaktu. Takich handlowców powinno się tępić urzędowo.

Rzetelne opinie o Abcdziecko.pl

Abcdziecko.pl

Siedziba
-

WWW
http://abcdziecko.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie