Kategorie: / Pozostałe

Abcdziecko.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 2.95
opinie o Abcdziecko.pl
0 / 5 2019-03-22

Jeżeli zostałeś poszkodowany przez sklep Abcdziecko z Konstancina Jeziornej, proszę, skontaktuj się ze mną przez GG pod numerem 50419635. Nie możemy pozwolić, aby firma ta działała bezkarnie i traktowała klientów w taki sposób. Wniosek o pozew zbiorowy musi zostać złożony, aby pociągnąć właścicieli sklepu do odpowiedzialności.

3 / 5 2019-03-07

Nie polecam robienia zakupów w tym sklepie ze względu na długie czasy realizacji zamówienia, niekompetencję sprzedawcy, brak możliwości kontaktu oraz strach przed utratą pieniędzy. Mimo zapłacenia z góry i otrzymania potwierdzenia o przyjęciu do realizacji zamówienia, nie otrzymałam odpowiedzi na moje e-maile ani telefony. Po trzech tygodniach prób skontaktowania się z nimi, musiałam wysłać prośbę o zwrot kosztów. Dopiero wtedy otrzymałam informację, że towar zostanie wysłany, jednakże okazało się, że nie został. Mimo otrzymania przesyłki ostatecznie, uważam, że zakupy w tym sklepie nie są tego warte.

2 / 5 2019-02-18

W sklepie jest absolutny nieład i chaos. Pracownicy są kompletnie nieprzydatni i próbują wcisnąć nam dodatkowe produkty, twierdząc, że producent sprzedaje tylko takie, ale potem okazuje się, że to nieprawda. Nie polecam nikomu tego sklepu.

2 / 5 2019-02-18

W sklepie jest kompletny chaos i bałagan. Obsługa jest straszna, ponadto próbują wmówić dodatkowe produkty, twierdząc, że są one jedynie dostępne od producenta, jednak później okazuje się, że to nieprawda. Nie doradzam nikomu korzystania z tego sklepu.

1 / 5 2019-02-12

Jest strasznie! Realizacja zamówienia, które miało być zrobione w ciągu 2-3 dni trwała około dwóch tygodni, po moich wielu interwencjach. Co więcej, firma przesłała tylko jeden produkt z trzech zamówionych! Obiecali dołączyć brakujące rzeczy w ciągu dwóch dni, ale niestety po ponad tygodniu oczekiwania na paczkę okazało się, że sklep ponownie nie zrealizował zamówienia. Zgłosiłam prośbę o zwrot pieniędzy za przedmioty, które nigdy nie zostały wysłane. Czekam już ponad 2 tygodnie, ale kontakt ze sklepem całkowicie się urwał. Nikt nie odpowiada na e-maile, nikt nie odbiera telefonu. Boję się, że ta sprawa skończy się w policji.

3 / 5 2019-01-22

Czekam już pięć tygodni na fotelik, który zamówiłem. Niestety wpłaciłem pieniądze w dniu zamówienia, co było błędem. Sklep próbował się ze mną skontaktować tylko raz, po czym sam dzwoniłem i dowiedziałem się, że muszę poczekać 1-2 tygodnie z powodu wymiany kolekcji przez producenta. Po tygodniu złożyłem poprawkę ze względu na nową kolekcję, ale pracownicy obiecywali się ze mną kontaktować i zapominali o mnie. Dlatego postawiłem czterodniowe ultimatum, a jeśli nic się nie zmieni, będę żądał zwrotu wpłaty. Odradzam ten sklep z powodu poniżej standardowych działań, poza miłą obsługą. Nadal czekam na fotelik.

2018-12-07

Ostrzegam, to nie jest sklep internetowy !!! Ode mnie wzieli tylko kasę i nie odzywają się od 20 dni !!! Nawet towaru nie przysłali. Omijacie, omijajcie

1 / 5 2018-12-06

Straciłam 450 złotych przez ten sklep. Planuję zgłosić tę sytuację na policję, ponieważ nie otrzymuję odpowiedzi na moje maile ani nie odbierają moich telefonów. Mam pytanie, czy ktoś z innych osób, które padły ofiarą, w końcu odzyskał swoje pieniądze?

1 / 5 2018-12-06

Sklep ten oszukał mnie na 450 złotych. Ze względu na brak odpowiedzi na moje emaile i brak reakcji na moje telefony, jutro zamierzam zgłosić tę sprawę na policję. Chciałabym również wiedzieć, czy ktoś z innych osób poszkodowanych w końcu odzyskał swoje pieniądze.

5 / 5 2018-11-15

Szybka i bezproblemowa transakcja. Bardzo udane zakupy.

5 / 5 2018-10-04

Wszystko w jak najlepszym porzadku, termin realizacji delikatnie przekroczyl ten umieszczony na stronie ale po za tym wszystko ok. Polecam

2 / 5 2018-09-03

Tak samo jak osoby przed mną, miałam do czynienia z "sklepem" abcdziecko. Cały proces zamawiania wyglądał tak samo jak poprzednio - opłaciłam fotelik z góry i oczekiwałam, że dostarczą go w ciągu 3 dni. Jednakże, po 5 dniach i kiedy skontaktowałam się z nimi telefonicznie, dowiedziałam się, że nie mają towaru. Mówili, że próbują uzyskać informacje od producenta dotyczące dostępnych kolorów. Zaproponowali mi zamianę na inny kolor. Po następnych 4 dniach i kolejnym telefonie do sklepu, okazało się, że wybranego przez mnie koloru także nie mają na stanie. Wtedy zdecydowałam, że chcę zwrot pieniędzy. Nie polecam współpracy z tym "sklepem"!

0 / 5 2018-09-01

Obsługa sklepu była bardzo przyjazna. Dzwonili do mnie następnego dnia, żeby poinformować o opóźnieniu wysyłki. Później dzwonili ponownie, że towar został wysłany. Wózek dotarł do mnie w czasie tygodnia.

0 / 5 2018-09-01

Personel sklepu był bardzo uprzejmy. Skontaktowali się ze mną następnego dnia, aby poinformować mnie o opóźnieniu wysyłki. Niedługo potem zadzwonili jeszcze raz, żeby powiedzieć, że moje zamówienie zostało wysłane. Wózek dotarł do mnie w przeciągu tygodnia.

0 / 5 2018-08-24

Kupiliśmy krzesło, które powinno zostać dostarczone w ciągu trzech dni. Nieprzyjemna obsługa opóźniała dostawę o dwie pełne tygodnie, twierdząc bezczelnie, że wysłali już krzesło, a następnie, że czekają na dostawę od producenta. Ostatecznie zdecydowaliśmy się zrezygnować z ich usług. Było również kłopotliwe otrzymanie zwrotu pieniędzy, ponieważ firma ta nie była zainteresowana zbytnio tym, żeby przyspieszyć proces zwrotu. Zdecydowaliśmy się więc na zamówienie krzesła w konkurencyjnym sklepie i otrzymaliśmy je w ciągu dwóch dni od otrzymania zamówienia. Sytuacja była absolutnym nieporozumieniem.

1 / 5 2018-08-24

Fatalnie!!!! Omijajcie sklep abcdziecko szerokim łukiem. Nie przelała pieniędzy. 300 złotych Zero kontaktu nie odbiera, nie odpisuje na @

2018-07-24

sklep dobry, ma towar dobrze opisany, przesyłka dobrze spakowana, sklep można polecać

3 / 5 2018-06-17

Nie polecam nikomu robienia zakupów w tym konkretnym sklepie. Mają tendencję do sprzedawania towaru, którego nie posiadają na stanie, a także opóźniają wysyłkę. Brak jakichkolwiek informacji ze strony sklepu. Obiecywane terminy nie są dotrzymywane, brak jakiejkolwiek komunikacji ze strony sklepu. Musiałam wielokrotnie domagać się zwrotu pieniędzy. Zdecydowanie odradzam, nie warto tracić czasu i nerwów na robienie zakupów w tym sklepie.

0 / 5 2018-06-03

Ostrzegam przed odwiedzaniem tego sklepu! Moje zakupy zrealizowałem przez Allegro, wykonując płatność w dniu dokonania zakupu - 4 września. Środki zostały przelane bezpośrednio na konto sprzedającego przez PayU. Sprzedawca wprowadzał niewłaściwe statusy realizacji zamówienia, a faktycznie potwierdzenie wpłaty na konto nastąpiło dopiero 11 września, co jest nieprawdą. W dodatku, sprzedają produkt, którego w rzeczywistości nie mają na stanie.

5 / 5 2018-04-26

Super zakupy. produkt w pełni zgodny z opisem, czas realizacji zgodny z wcześniejszymi ustaleniami i bardzo dobry kontakt (mailowy) ze sprzedawcą.

Rzetelne opinie o Abcdziecko.pl

Abcdziecko.pl

Siedziba
-

WWW
http://abcdziecko.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie