Kategorie: / Pozostałe

Abcliterki.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 1.86
opinie o Abcliterki.pl
1 / 5 2019-01-16

Przywitano się i powiedziano, że zamówiono litery dla syna od tych "OSZUSTÓW" przed jego narodzinami. Minęło już 1,5 miesiąca i nadal ich nie otrzymano. Właściciele raz odebrali telefon i powiedzieli, że w systemie widzą, że litery zostały wysłane, ale możliwe, że to wina poczty. Teraz nie odbierają nawet telefonów i trudno się z nimi skontaktować. Trzeba uważać na tych ludzi, ponieważ wydają się być oszustami. Zastanawia się, gdzie można zgłosić tę sprawę.

1 / 5 2018-08-06

Wiele osób podziela moją opinię, że właściciel firmy straszy zgłoszeniami na policję, gdy tylko jest zmuszony do reagowania. Niestety, ten scenariusz powtarza się także w przypadku firmy neodekor.pl, której właścicielem jest ta sama osoba. Właściciel stale zwodzi, twierdząc że jest chory i że wszystko robi sam. Wysyła zamówienia, które potem okazuje się, że zostały wysłane dopiero po tym, jak poczuł się lepiej po odwołaniu groźby zgłoszenia na policję. Ostrzegam innych przed tym oszustem, który na pewno zyskał już na tym, że znaczna liczba klientów się poddała i odpuściła.

1 / 5 2018-03-06

Osoba, która prowadzi sklep ABC Literki oraz Neodekor, jest oszustem. On sprzedaje produkty i nie wysyła ich później. On kłamie, mówiąc że problem jest związany z pocztą, ale tak naprawdę, zatrzymuje pieniądze i nie wysyła towar. Mam bardzo złe doświadczenia z tym sprzedawcą. Złożyłam zamówienie 15 czerwca 2018 roku, opłaciłam całość, ale nie dostałam potwierdzenia lub awiza przesłania towaru. Kiedy zadzwoniłam i zapytałam, kiedy odbędzie się dostawa, powiedział że to ma zająć 10 dni roboczych, ale to nie miało miejsca. Musiałam interweniować i grozić policją, aby odebrać towar, który został wysłany ponad miesiąc po moim zamówieniu, ponieważ powiedział, że poczta przedłużyła procedurę. To żenujące. Otrzymałam paczkę dopiero 20 lipca 2018 roku, po interwencji 17 lipca 2018 roku. Nie warto tracić czasu i nerwów na ten sklep. Nigdy więcej nie zamówię tam towaru. Ten sprzedawca oszukuje kobiety i przyszłe matki. Nie pozwól, aby Cię oszukał!

2017-12-03

Właściciele przez kilka tygodni zwodzą twierdząc, że towar zostanie/został wysłany, potem, że źle zaadresowali itp.

2 / 5 2017-11-13

Moje zamówienie złożone 26 listopada i opłacone 27 listopada nie zostało dostarczone do 27 grudnia. Nie polecam tego sklepu i ostrzegam przed zakupami w nim. Właściciele kompletnie nie utrzymują kontaktu z klientami. Brak jakiejkolwiek profesjonalizmu.

2 / 5 2017-11-13

Zamówienie złożone 26 listopada, opłacone 27 listopada, a do 27 grudnia nie otrzymałam zamówionego towaru. Nie polecam tego sklepu i ostrzegam przed dokonywaniem zakupów tutaj. Brak jakiejkolwiek możliwości kontaktu z właścicielami. Całkowity brak profesjonalizmu.

1 / 5 2017-07-29

Zamówiłam dwa artykuły z oferty firmy, która reklamowała się na stronie abcliterki.isu.pl. Mimo upływu miesiąca nie dostałam przesyłki, a moje próby skontaktowania się z firmą były bezowocne. Dopiero po interwencji policji właściciel w końcu się odezwał i zamówienie zostało zrealizowane. Trzeba przyznać, że zamówione przedmioty są naprawdę piękne.

5 / 5 2017-04-04

Bardzo piękne ozdoby i obrazki polecam!!

Rzetelne opinie o Abcliterki.pl

Abcliterki.pl

Siedziba
Ostrowiec Świętokrzyski

WWW
http://www.abcliterki.pl

Email
[email protected]

Telefon
518847863

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie