Kategorie: / Komputery / Foto

Abitech.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.67
opinie o Abitech.pl
2019-02-07

Sklep po prostu super ! Przesyłka przyjechała po niecałych 24 godzinach. A pomocy w konfiguracji zakupionego u nich LOOX-a udzielili mi gratis. Zdecydowanie POLECAM !

5 / 5 2018-12-27

W Abitechu kupiłem monitor lcd EIZO L568. Bardzo pozytywne wrażenia pod względem fachowości odpowiedzi pracowników na moje pytania, które zadawałem bardzo często przed kupnem. Przesyłka solidnie zapakowana dotarła na 5 minut przed umówionym czasem. Następne zakupy też u nich, bowiem dla mnie liczy się doświadczenie i wiedza o sprzedawanym towarze. Polecam Wam ten sklep i pozdrawiam.

2018-04-08

Zakupiłem u nich na próbę napęd DVD. PRzyszedł chyba za 7 dni, lekka przesada. A po drugie napęd był z boku porysowany jak by wkładany do kompa.

1 / 5 2018-03-16

Odnośnie zamówienia na abitech.pl mam bardzo mieszane uczucia... Dlaczego? Zamówienie na zestaw głośników złożyłem 2 sierpnia - zgodnie z obietnicami w regulaminie - sprzęt miał dotrzeć do 3 dni. Po tygodniu od złożenia zamówienia napisałem e-mail z pytaniem, dlaczego nie ma mojej przesyłki... Dowiedziałem się, że gdy kurier był u mnie, zastał pusty dom, więc wrócił. Dziwne, bo cały czas oczekiwałem tej przesyłki i nie ruszałem się z domu... Zamówienie miało być zrealizowane następnego dnia, a ja na kolejne 2 dni zostałem uziemiony w domu. Efekt był taki, że dnia drugiego wieczorem znowu dzwoniłem, gdzie jest przesyłka - dowiedziałem się tym razem o kłopotach z firmą spedycyjną i zostałem bez głośników na kolejne kilka dni... Co jest zastanawiające to to, że dopiero po moim telefonie do firmy, na maila przyszła automatycznie generowana informacja o tym, że moje zamówienie zostało potwierdzone i przygotowane do wysyłki, ale nie chcę nikogo bezpodstawnie podejrzewać... W każdym razie - za 3 razem przesyłka doszła na czas, kurier okazał się bardzo miły, pudełko w stanie dosyć dobrym [ale mogłoby być lepiej...]. W zasadzie, to miałem ten sklep ocenić bardzo negatywnie - na szczęście o swoim profesjonalnym podchodzeniu do klienta panowie z abitech dali znać - za wszelkie opóźnienia i wynikające z nich niezadowolenie, cena została dość znacznie obniżona - więc ogólnie sklep jednak dba o swoich klientów... Niemniej jednak - opóźnienie było dość spore...

5 / 5 2017-04-26

Kupiłem w tym sklepie notebooka. Na wszystkie moje pytania udzielili fachowej odpowiedzi. Przesyłka doszła expresowo i bardzo starannie zapakowana. Na początku miałem trochę obaw przy zakupie przez internet bo to jednak sporo kasy ale wszystko poszło OK i następne zakupy też u nich. Polecam.

2017-04-20

Sklep jak najbardziej godny polecenia. Zamówiony towar dotarł naprawdę w ekspresowym tempie. Naprawdę jestem mile zaskoczony i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Rzetelne opinie o Abitech.pl

Abitech.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.abitech.pl

Email
[email protected]

Telefon
2323232323

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie