Kategorie: / Komputery / Foto

Abitech.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.67
opinie o Abitech.pl
0 / 5 2019-02-07

Ten sklep jest po prostu świetny! Przesyłka dotarła w ciągu mniej niż 24 godzin. Dodatkowo, za darmo otrzymałem pomoc w konfiguracji zakupionego przeze mnie LOOX-a. Zdecydowanie polecam to miejsce!

5 / 5 2018-12-27

W Abitechu zakupiłem monitor lcd marki EIZO L568. Personel sklepu udzielał mi fachowych odpowiedzi na liczne pytania, jakie zadawałem przed dokonaniem zakupu, co wywarło na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Przesyłka została solidnie zabezpieczona i dotarła pięć minut przed ustalonym terminem. Planuję kontynuować zakupy w tym sklepie, ponieważ cenię ich fachową wiedzę na temat sprzedawanych produktów. Gorąco polecam Abitech i pozdrawiam.

2018-04-08

Zakupiłem u nich na próbę napęd DVD. PRzyszedł chyba za 7 dni, lekka przesada. A po drugie napęd był z boku porysowany jak by wkładany do kompa.

1 / 5 2018-03-16

Mam mieszane uczucia co do mojego zamówienia na abitech.pl. Złożyłem je na głośniki 2 sierpnia i miałem otrzymać je w ciągu 3 dni, ale tak się nie stało. Po tygodniu napisałem e-mail z pytaniem o przesyłkę, jednak okazało się, że kurier nie mógł mnie zastać w domu, choć cały czas tam byłem. Musiałem pozostać w domu przez kolejne 2 dni i ostatecznie przesyłka dotarła po 3 próbie dostarczenia, jednak mogłoby to być zrobione lepiej. Dopiero, gdy zadzwoniłem do firmy, otrzymałem informację o potwierdzeniu zamówienia. Na szczęście firma zniżyła cenę dla wynagrodzenia za opóźnienie, ale czas oczekiwania był długi.

5 / 5 2017-04-26

W tym sklepie nabyłem notebooka. Otrzymałem profesjonalne odpowiedzi na wszystkie moje zapytania. Przesyłka dotarła szybko i została solidnie zabezpieczona. Na początku miałem pewne obawy związane z zakupem przez internet, ponieważ było to spore wydatki, jednak wszystko poszło zgodnie z planem, dlatego będę kontynuować zakupy u nich. Gorąco polecam.

2017-04-20

Sklep jak najbardziej godny polecenia. Zamówiony towar dotarł naprawdę w ekspresowym tempie. Naprawdę jestem mile zaskoczony i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Rzetelne opinie o Abitech.pl

Abitech.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.abitech.pl

Email
[email protected]

Telefon
2323232323

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie