Kategorie: / Pozostałe

Abitus.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Abitus.pl
5 / 5 2023-01-06

Tylko wtedy piszę recenzje i publikuję je, gdy jestem pewien, że właściciel platformy nie zmieni ani nie usunie ich. Na tej stronie moje opinie ukazują się od razu, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, czy dotyczą małej firmy czy dużej korporacji. Cieszę się, że nie dajecie się zastraszyć i szanuję to.

5 / 5 2022-02-12

Jest fajne, że mogę pomagać klientom znaleźć odpowiednie produkty, zamówić usługi i znaleźć dobrego inwestora. Dla mnie ogromnym plusem tej strony jest brak cenzurowania opinii - opinie są publikowane bezpośrednio na portalu, a administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2018-11-16

Obsługa jest przyjazna, oferta jest interesująca, a ceny są konkurencyjne. Jedyne, czego mógłbym się przyczepić, to brak informacji o producencie niektórych akcesoriów. Jednak w przypadku produktu, który kupiłem, nie miało to dla mnie większego znaczenia, np. w przypadku blendy i uchwytu. Dodatkowo, wygląd strony internetowej jest funkcjonalny, ale mogłaby być bardziej profesjonalna. Ogólnie jestem zadowolony i polecam.

2017-04-29

Zakupiony produkt okazał się być wadliwy. Kilkukrotnie wysłane maile z reklamacją pozostały bez odpowiedzi. Dyskfalifikacja.

Rzetelne opinie o Abitus.pl

Abitus.pl

Siedziba
Łódż

WWW
http://www.abitus.pl

Email
[email protected]

Telefon
042 235-12-19

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie