Kategorie: / Film i Muzyka

Abixolkusz.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.00
opinie o Abixolkusz.pl
5 / 5 2022-01-18

Rozumiemy, że marki często obiecują wiele, podobnie jak politycy, ale w rzeczywistości może być różnie i nie zawsze tak kolorowo jak w reklamach. Dlatego cieszy nas fakt, że istnieją strony internetowe, na których zaufane marki mogą reklamować się i dowiedzieć się, co należy usprawnić, a nieuczciwi sprzedawcy tracą swoją reputację i klientów. To naprawdę świetne działanie!

5 / 5 2021-05-03

Nie tylko wyrażam swoje opinie na temat produktów, usług i firm na tym portalu, ale również często je sprawdzam. Dzięki temu już pięć razy udało mi się uniknąć podpisania umowy z niezalecanym przedsiębiorcą. Zamiast tego znalazłem naprawdę zaangażowaną markę, której jestem lojalnym klientem od pewnego czasu. Bardzo się cieszę, że jesteście tutaj.

2018-06-24

na stronie jeste dostępność! zamawiasz a sklep anuluje zamówienie handlują towarem który jest niedostępny!

2 / 5 2018-04-14

Sklep jasno daje świadectwo, że dopiero zaczyna swoją przygodę z handlem internetowym. Na stronie występuje jedna opcja zamówienia, jednak okazało się, że jest ona wadliwa, co spowodowało problemy i anulowanie zamówienia. W związku z tym, sklep powinien skupić się na obsłudze w tradycyjny sposób i stopniowo wprowadzać nowe technologiczne rozwiązania. To strata czasu - nie polecam.

Rzetelne opinie o Abixolkusz.pl

Abixolkusz.pl

Siedziba
Olkusz

WWW
http://abixolkusz.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie