Kategorie: / Motoryzacja

Abmoto.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.33
opinie o Abmoto.pl
1 / 5 2023-03-05

Ten sklep okazał się totalną klapą. Zakupiłem nowe opony, ale dwie z nich nie mogę wyważyć, mimo że wcześniej inne opony na tych samych felgach nie sprawiały problemów. Skontaktowałem się z nimi przez e-mail, ale otrzymałem odpowiedź, aby wypełnić formularz dotyczący używanych opon, co nie pasowało do mojego przypadku. Wypełniłem formularz, ale nie otrzymałem potwierdzenia ani numeru reklamacji. W końcu sklep odrzucił moją reklamację, mimo że zaproponowałem wymianę tych wadliwych opon na nowe. Sklep powinien uwzględnić moją reklamację i wymienić te niesprawne opony. Sklep ma również warsztat oponiarski, ale konsultant okłamał mnie mówiąc, że zajmują się tylko sprzedażą. Teraz jestem bez opon i bez pieniędzy na kolejny zakup. Nie polecam oszustów. Jestem w stanie udostępnić całą korespondencję w celach dowodowych.

5 / 5 2023-03-05

Mój zakup w tym sklepie był bardzo niezadowalający. Zdecydowałem się na zakup czterech opon, jednak po zaprowadzeniu ich do serwisu okazało się, że dwie z nich nie da się odpowiednio wyważyć. Jest to dziwne, ponieważ poprzednio miałem na tych samych felgach inne opony, które były wyważone bez problemów. Postanowiłem skontaktować się ze sklepem za pomocą e-maila, informując ich o zaistniałym problemie i że jeszcze w ogóle nie użyłem opon. Otrzymałem odpowiedź, aby wypełnić formularz reklamacyjny, w którym były pozycje związane z problemami z używanymi oponami, które w moim przypadku się nie pojawiały. Niestety, mimo wypełnienia formularza, nie dostałem potwierdzenia z numerem reklamacji ani treścią reklamacji. Sklep odrzucił moją reklamację, nie odpowiadając na moją propozycję wymiany wadliwych opon na nowe. Co gorsza, po rozmowie z konsultantem, który twierdził, że sklep jest tylko punktem sprzedaży i nie ma warsztatu oponiarskiego, jestem bez opon i bez pieniędzy na nowe. Uważajcie na ten sklep, to oszustwo! Chętnie udostępnię całą korespondencję w celu zapoznania się z nią.

2019-01-09

Bardzo serdecznie polecam sklep internetowy ABmoto. Konkurencyjne ceny, fachowa obsługa. Pozdrawiam

5 / 5 2018-05-27

Zakupy przebiegły bez przeszkód, a dostawa była bardzo szybka. Jedynym małym problemem było to, że ceny na stronie internetowej czasami nie pokrywały się z rzeczywistością. Wydaje się jednak, że było to spowodowane tym, że sklep dopiero rozpoczynał swoją działalność i miało to charakter przejściowy.

5 / 5 2018-05-27

Zakupy przebiegły bez żadnych trudności, a dostawa była bardzo szybka. Jedyne drobne niedogodności, to fakt, że nie zawsze ceny na stronie internetowej były aktualne. Jednak wydaje się, że było to spowodowane tym, że sklep dopiero rozpoczynał swoją działalność.

5 / 5 2018-03-08

cena opon najnizsza jaka znalazlem,produkt zgodny z opisem,profesjonalny kontakt mailowy,przesylke ekspresowa. Jednym słowem pełen profesjonalizm!

5 / 5 2017-05-05

Ostatnio kupiłem w tym sklepie i był to bardzo udany wybór. Cenę miałem korzystną, ale nie tylko to było ważne. Po złożeniu zamówienia na ich stronie (najbardziej dogodne dla mnie) otrzymywałem informacje na bieżąco mailowo, co robili z moim zamówieniem. Po zrealizowaniu płatności dowiedziałem się już po następnym dniu, że opony są już w drodze i w końcu dotarły na czas. Pracownicy obsługi byli bardzo konkretni i żadnych nieprzyjemnych niespodzianek mi nie sprawili. Więc wiem, że można im ufać. Jesteśmy zadowoleni i sądzę, że wszyscy powinni mieć takie doświadczenia.

Rzetelne opinie o Abmoto.pl

Abmoto.pl

Siedziba
Zręcin

WWW
http://www.abmoto.pl

Email
[email protected]

Telefon
013 491 37 37

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie