Kategorie: / Pozostałe

Abstore.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.00
opinie o Abstore.pl
2018-12-20

sklep AbStore jest beznadziejny, a do tego jest 2 razy droższy od najdroższego sklep (mowa oczywiście o aplikacji sklepu, którą wciskają klientom posiadającym program magazynowy WF-MAG, obecnie WAPRO-Mag). Autorzy nie mają pojęcia co to jest sklep internetowy. Prowadzić ten sklep to totalna parodia, a wciskają ludziom kit za dużą kasę. Zdecydowałem się na niego tylko ze względu na integrację, ale po kilku miesiącach walki i straconego czasu odpuściłem, bo szkoda nerwów.

2018-01-27

Sklep bardzo dobry. Asortyment dobrej jakości

5 / 5 2018-01-16

Szybko i profesjonalnie, polecam.

2017-11-09

Zarejestrowałem się na stronie, podałem dane firmowe i chciałem przetestować funkcjonalności usługi. Otrzymałem link do sklepu jednak bez danych logowania. Na moją prośbe o dane aby zobaczyć backend sklepu otrzymałem odpowiedź, że nie ma takowej możliwości, aby sprawdzić cokolwiek, zobaczyć czy poznąć trzeba od razu wykupić usługę. Front sklepu demo przypomina sklepy z końca lat 90, więcej niestety nie było mi dane zobaczyć. Jestem mega zawiedzieniony podejściem.

1 / 5 2017-09-11

Sklep abStore to jest prawdziwy koszmar, nic tam nie działa tak jak powinno, wszystko jest beznadziejnie utrudnione i archaicznie zaplanowane, nieintuicyjne. Pracujemy też na shoperze, atomstorze i jednym zamówionym rozwiązaniu. To jest po prostu nie do użytkowania. Po ostatnie aktualizacji przed weekendem przestała działać wyszukiwarka, zdjęcia produktów oraz koszyk - to już jest po prostu skandal!!! Naprawią to dopiero w poniedziałek. Każdy kto kupi ta aplikację musi liczyć się że nie tylko wyda dwa razy więcej niż na normalny sklep, ale tez poniesie straty w związku z niedziałającymi sklepem. Wystarczy zerknąć na domyślne szablony które wyglądają jak strony z latach 90 tych by się zorientować że tak samo wygląda myśl techniczna twórców. Jeśli już klientowi uda się cokolwiek zamówić to i tak jego zamówienie utknie w wyniku błędu integracji, a obsługa odpowie np. że sobie sami kasujemy klientów. Z obsługi technicznej to np. wysyłając dwa pytania(w jednym meilu lub osobno) na raz automatycznie kasowane są obydwa, to jest bardzo innowacyjna obsługa klienta. Jest to najgorsza aplikacja sklepowa dostępna an rynku Polskim i zaskakuje że tak duża firma pozwala sobie na tak fatalny projekt. Nie polecamy to jest mało powiedziane, ten produkt powinien posiadać ostrzeżenie przed zakupem.

Rzetelne opinie o Abstore.pl

Abstore.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.abstore.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie