Kategorie: / Pozostałe

Abstore.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.00
opinie o Abstore.pl
0 / 5 2018-12-20

Sklep AbStore jest bardzo kiepski i dodatkowo jest dwukrotnie droższy niż najdroższy sklep (chodzi o aplikację sklepu, która jest oferowana klientom korzystającym z programu magazynowego WF-MAG, obecnie WAPRO-Mag). To autorzy nie mają pojęcia o prowadzeniu sklepu internetowego. Ich działania są totalną parodią, a oferują ludziom produkt za bardzo wysoką cenę. Zdecydowałem się na ten sklep tylko ze względu na integrację, jednak po kilku miesiącach walki i zmarnowanego czasu zdecydowałem się zrezygnować, ponieważ przestawało wartość moich nerwów.

2018-01-27

Sklep bardzo dobry. Asortyment dobrej jakości

5 / 5 2018-01-16

Szybko i profesjonalnie, polecam.

0 / 5 2017-11-09

Zarejestrowałem się na stronie internetowej i wprowadziłem informacje dotyczące firmowego profilu, aby przetestować funkcjonalność usługi. Otrzymałem link do sklepu, ale nie otrzymałem informacji do logowania. Kiedy poprosiłem o te dane, aby zobaczyć backend sklepu, odpowiedziano mi, że nie jest to możliwe i że muszę od razu kupić usługę, aby móc dokonać jakichkolwiek obserwacji. Sklep demo prawie nic mi nie pokazał poza wizerunkiem sklepów z końca lat 90-tych. Jestem bardzo rozczarowany podejściem firmy.

1 / 5 2017-09-11

Sklep abStore jest bardzo złym miejscem do robienia zakupów. Nic tam nie działa prawidłowo, a cała platforma jest bardzo archaicznie zaprojektowana. Pomimo korzystania z różnych rozwiązań, takich jak Shoper, Atomstore i innych, sklep nadal jest nieprzydatny i niesprawny. Po ostatniej aktualizacji sklepu przed weekendem, część funkcji, takich jak wyszukiwarka, zdjęcia i koszyk, przestały działać, co jest bardzo złym znakiem. Niestety, naprawa tych problemów będzie możliwa dopiero w poniedziałek. Osoby, które decydują się na zakup w tym sklepie, poniosą nie tylko straty, ale również dodatkowe koszty. Wystarczy spojrzeć na domyślne szablony, aby zobaczyć, że twórcy nie są wykształceni w najnowszych technologiach. Nawet jeśli uda się złożyć zamówienie, to może wystąpić błąd integracji, a obsługa techniczna nie odniesie żadnego skutku. Co więcej, jeśli klient wyśle dwa pytania w jednym wiadomości email lub osobno, drugie zostanie automatycznie usunięte, co jest bardzo dziwne dla firmy obsługującej klientów. AbStore jest najgorszą aplikacją sklepową dostępną na polskim rynku i to zaskakujące, że tak duża firma pozostaje przy takiej fatalnej strategii. Zdecydowanie odradzamy korzystanie z tego sklepu, a produkt powinien mieć ostrzeżenie przed zakupem.

Rzetelne opinie o Abstore.pl

Abstore.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.abstore.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie