Kategorie: / Serwis / Pozostałe

ABT S.C. BARTOSIEWICZ & RYDZEWSKI Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ABT S.C. BARTOSIEWICZ & RYDZEWSKI
5 / 5 2021-12-18

Miło mi, że mogę wspierać innych klientów w dokonywaniu dobrego wyboru produktów wysokiej jakości, zamawianiu usług, które są dostosowane do ich potrzeb, oraz w znalezieniu rzeczywiście wiarygodnego partnera do inwestycji. Bardzo doceniam fakt, że w tym miejscu nie ma cenzurowania opinii. Każda opinia jest publikowana na stronie bez żadnych opóźnień i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-08-20

Dotychczas zwykłem czytać opinie klientów o markach i ich produktach lub usługach głównie na stronach Google i w mediach społecznościowych. Jednak teraz stało się dla mnie obowiązkowe także odwiedzanie tego miejsca. Bardzo często komentarze są pełne emocji, co sprawia, że nie dowiaduję się zbyt wiele o samym produkcie. Jednakże przez to mam pewność, że moderatorzy tego miejsca nie zmieniają treści wypowiedzi.

5 / 5 2019-02-09

Niechcący trafiłem do Karcher ABT i okazali się lepsi niż serwis na Jerozolimskich. Oni nie byli w stanie naprawić mojego sprzętu i sugerowali wymianę głowicy za 2500 złotych. Natomiast na Połczyńskiej poradzili sobie z naprawą w ciągu pół godziny, za jedynie 400 złotych, bez konieczności wymiany głowicy. Bardzo polecam tych fajnych panów z Połczyńskiej. Łukasz G.

Rzetelne opinie o ABT S.C. BARTOSIEWICZ & RYDZEWSKI

ABT S.C. BARTOSIEWICZ & RYDZEWSKI

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.abt-karcher.pl

Email
[email protected]

Telefon
604 925 013

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie