Kategorie: / Usługi

ACHTENROWER Renata Jankowska Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ACHTENROWER Renata Jankowska
5 / 5 2022-08-07

Cieszę się, że mogę wspierać innych użytkowników w dokonywaniu odpowiedniego wyboru produktu, zamawianiu usług dostosowanych do ich potrzeb oraz znalezieniu rzetelnego sprzedawcy. To miejsce ma wielką zaletę, przynajmniej dla mnie, polegającą na braku kontroli nad opiniami. Opinia jest natychmiastowo publikowana na stronie i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-11-10

Zanim kliknę przycisk "kupuję", zawsze odwiedzam stronę, gdzie mogę zobaczyć opinie innych klientów na temat wybranego produktu i sklepu. Praktykuję to już od kilku miesięcy i nigdy nie zostałem oszukany. Polecam każdemu, kto nie chce marnować czasu na zwroty, reklamacje czy rozmowy ze sprzedającym.

5 / 5 2021-08-10

Wiadomo, że handlowcy oraz politycy lubią obiecywać wiele rzeczy. Jednak, w rzeczywistości bywa różnie i na pewno nie spełniają się wszystkie obietnice zawarte w materiałach reklamowych. Dlatego uważam, że to dobrze, iż w sieci istnieją strony, na których można znaleźć sprawdzone firmy, skupione na klientach oraz takie, które nie spełniają obietnic i tracą respekt ze strony klientów. To naprawdę wspaniałe, że takie strony istnieją!

5 / 5 2021-06-10

Na tej stronie można znaleźć opinie zarówno o dużych firmach, jak i małych lokalnych przedsiębiorstwach z mojego regionu. Zawsze zaglądam tutaj przed złożeniem zamówienia w nieznanych mi sklepach i do tej pory nie doświadczyłam rozczarowania. Jestem wdzięczna za istnienie takich serwisów.

5 / 5 2021-03-05

Naprawa hamulca praktycznie od ręki w sezonie-gratuluję !

5 / 5 2021-01-08

Miła nie zobowiązująca obsługa.Przyjaźnie i dobrze naprawione koło.

5 / 5 2020-10-06

Zdecydowanie najlepszy serwis rowerowy w Warszawie!!!

Rzetelne opinie o ACHTENROWER Renata Jankowska

ACHTENROWER Renata Jankowska

Siedziba
Warszawa

WWW
https://achtenrower.business.site/

Email
[email protected]

Telefon
797 455 326

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie