Kategorie: / Pozostałe

Action Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Action
5 / 5 2022-09-28

Rozumiemy, że zarówno sprzedający, jak i nasz rząd są skłonni do dawania wielu obietnic. Niestety rzeczywistość często jest inna niż w reklamach, więc jest to ważne, że w internecie powstają portale z recenzjami. Dzięki nim uczciwi biznesmeni mogą zyskać uznanie klientów, a ci, którzy nie są godni zaufania, tracą klientów. To powinno być właśnie tak!

5 / 5 2022-09-01

Na tej stronie można przeczytać opinie o dużych firmach z różnych krajów oraz o małych sklepikach znajdujących się w moim mieście. Zawsze zerkam tutaj przed zakupem czegoś w nowym miejscu i zawsze odnajduję wartościowe informacje. Jestem zadowolony, że powstają takie portale.

5 / 5 2022-09-01

Na tej stronie można przeczytać opinie o różnych producentach zarówno z międzynarodowej skali, jak i lokalnych sklepikach z mojego miasta. Zawsze sprawdzam tę stronę przed zakupem czegokolwiek w nowym miejscu i zawsze byłem zadowolony z jej rekomendacji. Jestem szczęśliwy, że takie portale powstają.

5 / 5 2022-08-22

Ostatnio zacząłem przeglądać recenzje użytkowników dotyczące firm i ich usług nie tylko w Google i na Facebooku, ale również tutaj. Choć czasem opinie są powierzchowne i mało konkretnie opisują ofertę, jestem pewien, że treści nie są zmieniane przez właścicieli strony.

5 / 5 2022-02-02

Jestem zadowolony/a z możliwości pomagania innym użytkownikom w znalezieniu idealnego produktu, zamówieniu najlepszej usługi oraz wyborze solidnego dostawcy. Dużym plusem tego portalu jest brak ingerencji w treść komentarzy, przynajmniej dla mnie. Moja opinia jest szybko publikowana na stronie, a moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-01-14

Sklep ze wszystkim

Rzetelne opinie o Action

Action

Siedziba
-

WWW
https://www.action.com/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie