Kategorie: / Pozostałe

Activart.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Activart.pl
5 / 5 2018-09-16

Polecamy firmę "ActivArt Sp. z o.o." jako fachowego i kompetentnego partnera we współpracy biznesowej.

0 / 5 2018-06-18

Firma "ActivArt Sp. z o.o." jest znana ze swojej rzetelności, wiarygodności i solidnego podejścia w relacjach partnerskich. Z całkowitym przekonaniem polecamy usługi "ActivArt Sp. z o.o." jako firmy, która spełnia najwyższe normy jakości w zakresie świadczonych usług.

0 / 5 2018-06-18

Firma "ActivArt Sp. z o.o." znana jest ze swojej wiarygodności, rzetelności i niezawodności jako partner biznesowy. Zdecydowanie polecamy usługi świadczone przez "ActivArt Sp. z o.o." jako doskonałe, spełniające najwyższe standardy jakości.

5 / 5 2018-02-14

Polecamy firmę ActivArt Sp. z o.o. jako fachowego i kompetentnego partnera we współpracy biznesowej.

0 / 5 2017-08-22

Sklep podobrazia.pl sprzedaje różny towar niż ten, który został zakupiony. Ich oferta jest nieprawdziwa, a strona nie jest aktualizowana. Kiedy odmówiłem zakupu, straciliśmy kontakt - byli nieuprzejmi. Dotychczas nie otrzymałem ani farby, ani zwrotu pieniędzy, ani możliwości skontaktowania się z nimi. Fałszywa oferta nadal jest dostępna na stronie.

0 / 5 2017-08-22

Sklep podobrazia.pl może sprzedawać różne produkty niż te, które kupiliśmy, a ich oferty są nieprawdziwe. Strona internetowa sklepu nie jest aktualizowana, a gdy spróbowałem skontaktować się z nimi i odmówiłem zakupu, kontakt został przerwany. Osoby obsługujące sklep były nieuprzejme i do tej pory nie otrzymałem ani towaru, ani zwrotu pieniędzy, ani odpowiedzi od nich. Fałszywa oferta nadal widnieje na ich stronie.

Rzetelne opinie o Activart.pl

Activart.pl

Siedziba
Rzeszów

WWW
http://www.activart.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48601279700

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie